İndirimler ve Fırsatlar
Siteyle mesajlaştım Arkoyu göndermeyecekler.Paket takipsiz Royal Maille gelecekmiş.Birde paketi neyle göndereceksiniz yazdığımda (Google Translateden) şunu yazdı çevirisinden anlamadım "The product will come with carrots"
(12/12/2016, Saat: 15:31)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam 2013de bu siteden siparislerle sahsen ugrasmistim. Kesin soyledir boyledir diyemiyorum. Ama gumrugun ozellikle sivi kozmetik urunlerinde hassas oldugunu biliyoruz. @theunnamed ustad yazmis, ben yine de tecrubemi yazayim.

Iki ayri siparisim oldu.

Ilki (toplam 35 pound)
  • Trumpers Almond tiras kremi
  • Trumpers Eucris tiras sabunu kasede
  • Musgo Real tiras kremi

Ikinci: (17 pound)
  • Trumpers Almond sabun
  • Trumpers Sandalwood sabun

Ilkinden hic haber alamadim, geri gitti ve iade aldim. Ikinci sorunsuz geldi. Yorumu size birakiyorum. Umarim sorunsuz elinize ulasir.

Hocam teşekkürler.Bakalım ne olacak kargo ücreti cazip denemekte fayda var diye düşünüyorum.
Bu lookfantastic.com ve mankind.co.uk ayni sirketin olmasi lazim, Turkiye ye ucretsiz kargo gonderimleri var ve sitelerinde surekli indirim kodu oluyor.
lookfantastic.com maceralarımız forumun derinliklerinde duruyor olması lazım. mankind.co.uk için de benzeri şeyler hatırlıyorum gibi. Keşke araştırma yapmadan sipariş vermeseydiniz. Biz kendimizi feda etmiştik daha önce.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Benim 25/11/2016 da mankind'den verdiğim sipariş dün yurda girdi. Daha önce "Zimmet Alındı İSTANBUL UKİM" yazan siparişim olmamıştı. Gümrüğe takılıp takılmayacağıyla ilgili fikir verebilir diye aşağıya kargo hareketlerini ekliyorum.

1 30/11/2016 11:20:00 Gonderi musteriden alinmistir Receive item from customer (Otb) - - Jersey (Yurt Disi)
2 01/12/2016 12:31:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - Jersey (Yurt Disi)
3 01/12/2016 12:50:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) - - Jersey (Yurt Disi)
4 12/12/2016 08:19:10 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) - - Turkey
5 13/12/2016 10:01:53 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) - - Turkey
6 13/12/2016 10:01:53 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
7 13/12/2016 16:20:54 Zimmet Alındı İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR

EDİT: 17/12/2016'da yurt dışına iade edildi siparişim. Bu siteden kozmetik kapsamına girecek birşey almamak lazım.
Zamanında lookfantastic'ten siparis ettiğim sabunlar direk gümrüğe takılmış ve geri dönmüştü. Merkür vardı stoklarında. 38c ve 43c 'yı ayrı ayrı siparis etmiştim. İkisi de gene gümrüğe girmiş ,sadece paket açma bedeli ,sanırım 3-4 tl birseydi, ödeyip almıştım.
Sanıyorum ürün çeşitliliği dolayısıyla sadece bizler değil, gerçek birer kozmetik canavarı olan kadınlar tarafından önceden keşfedilip sömürülmüş olmalı Smile ve sonucunda aynı esigara portalı fasttech gibi gümrük tarafından mimlenmiş siteler arasında yerini almış olmalı.
Umarım gelir ama ben düşük ihtimal olarak görüyorum.
Forumda mankind.co.uk hakkinda bir kac yerde indirim duyurusu yapilmis o yuzden uyari amacli yazmak istedim.Sanirim siparisleri direkt UKİM e teslim ediyorlar
(13/12/2016, Saat: 23:23)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanıyorum ürün çeşitliliği dolayısıyla sadece bizler değil, gerçek birer kozmetik canavarı olan kadınlar tarafından  önceden keşfedilip sömürülmüş olmalı Smile ve sonucunda aynı esigara portalı fasttech gibi gümrük tarafından mimlenmiş siteler arasında yerini almış olmalı.

Bütün bu gümrüğe takılma olayını strawberry.net başlattı sanırım. Ondan önce elektronik aletler takılıyordu genelde.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Şimdi sizler yazınca aklıma bir Kurt Yeniği düştü. Benim ki tıraş makinesi, gümrük sınırlarından da gayet uzakta. Pek problem beklemiyorum aslında ama hayırlısı bakalım.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
(13/12/2016, Saat: 23:23)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zamanında lookfantastic'ten siparis ettiğim sabunlar direk gümrüğe takılmış ve geri dönmüştü. Merkür vardı stoklarında. 38c ve 43c 'yı ayrı ayrı siparis etmiştim. İkisi de gene gümrüğe girmiş ,sadece paket açma bedeli ,sanırım 3-4 tl birseydi, ödeyip almıştım.
Sanıyorum ürün çeşitliliği dolayısıyla sadece bizler değil, gerçek birer kozmetik canavarı olan kadınlar tarafından önceden keşfedilip sömürülmüş olmalı Smile ve sonucunda aynı esigara portalı fasttech gibi gümrük tarafından mimlenmiş siteler arasında yerini almış olmalı.
Umarım gelir ama ben düşük ihtimal olarak görüyorum.
(13/12/2016, Saat: 22:58)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: lookfantastic.com maceralarımız forumun derinliklerinde duruyor olması lazım. mankind.co.uk için de benzeri şeyler hatırlıyorum gibi. Keşke araştırma yapmadan sipariş vermeseydiniz. Biz kendimizi feda etmiştik daha önce.
Ben siparişimi buradan https://www.themodernman.co.uk/ verdim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: