En Son Ne Aldınız ?
@chevalier komşum güle güle keyifli traşlarda kullanın
(08/12/2016, Saat: 14:44)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @chevalier komşum güle güle keyifli traşlarda kullanın

Tesekkurler ustadim.
Bugün bu güzellik elime ulaştı. Süreç boyu yaşadıklarımı bilahare başlık açıp yazmayı düşünüyorum. Ola ki yazamadım, başta @ohtararan olmak üzere ve @cihankeskin komşularıma yardımlarından dolayı tekrardan forum huzurunda çok teşekkür etmek istiyorum.

16lw9ky.jpg

25sagsh.jpg
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@onurcakmak komşum güle güle kullanın Wolf whiskeri .

Knot ve kıl yapısı nedir bilği rica edebilirmiyim ?
İyi günlerde kullanın @onurcakmak komşum çok şık duruyor

Teşekkür ederim@Nani Kuş üstadım.

Black Wolf diye bir kıl. 25mm çapında. Henüz kullanma fırsatım olmadı elbette ama az önce temizliğini yaparken elde güzel bir his verdi. Biraz vakit geçireyim, kapsamlı bir yazı yazmayı düşünüyorum.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@onurcakmak üstad hiç acele etmeyin kurdumuz iyice büyüsün güçlensin kuvvetlensin ondan sonra ulumasını bütün forum olarak dinleriz Smile

çok güzel uyumu var sapın yapısı kıl rengi herşeyi ile çok güzel keyifli traşlarınız daimi olsun nazar değmesin yavru kurda.
@onurcakmak hocam sapin sekline ve gorunusune bayildim. Sahane duruyor. Killarin renk dagilimi da sapa cok iyi gitmis bence. Guzel gunlerde kullanin.

Sent from my iPhone using Tapatalk
@onurcakmak hocam çok şık duruyor iyi tıraşlar da kullanın.
@onurcakmak

Sefim hayırlı olsun. Dostlar bu black wolf syntetic diye gecen bu kıl son zamanlarda adını duyurmaya basladı. Plissoft tarzı sentetikten biraz daha fazla backbonu var ve kılları cok az daha kalın diyorlar. Onur ustad dan da karsılastırmasını, kullanım hissiyatını duymak isteriz.
Saygılar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: