En Son Ne Aldınız ?
@btoprak @serjames komşularım gözünüz aydın cicileri keyifli traşlarda kullanın
Vintage Yardley Black Label tıraş sabunu sanırım hayatım boyunca aldığım en pahalı sabun. Öncelikle bulması bile inanılmaz zor. eBay'e düştüğü zamanlarda ise oldukça yüksek fiyatlardan alıcı buluyor. Eğer Vangelis ( @aeolus ) bu kadar övmeseydi sanırım almazdım. Bakalım tıraşı nasıl olacak. Smile

6507d5.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Teşekkür ederim @Nani Kuş üstadım.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Güle güle kullan @cihankeskin .Ufacık bir araştırma yaptım da nasıl bir övmedir ki bu sabunu aldırdı Dur ben bir araştırayım,forumda varsa atladım demek ki.Umarım beklentilerini karşılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(17/11/2016, Saat: 20:52)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak @serjames komşularım gözünüz aydın cicileri keyifli traşlarda kullanın

Hocam çok teşekkür ederim . Senide ustura ile görmek isteriz Smile
(17/11/2016, Saat: 21:31)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam çok teşekkür ederim . Senide ustura ile görmek isteriz Smile

Komşum arada ustura takılıyorum var bir tane
G&C siparişim bugün geldi. Aynı fırçadan 2 adet aldım, biri btoprak üstat için. Tahminimden küçük ama bir o kadar da şirin bir fırça.
Yanında TOBS tıraş kremini hediye olarak göndermişler. Şaşırdım, hem %15 indirim hem de 76 € 'luk sipariş için 8 küsur € 'luk hediye. Bravo doğrusu, takdir ettim G&C'yi  Smile

2na761e.jpg
(17/11/2016, Saat: 21:08)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullan @cihankeskin .Ufacık bir araştırma yaptım da nasıl bir övmedir ki bu sabunu aldırdı Dur ben bir araştırayım,forumda varsa atladım demek ki.Umarım beklentilerini karşılar.

Teşekkürler. Vallahi çok fena gaza getirdi beni. Yabancı forumlarda incelemeleri mevcut. Çok övülen bir sabun. Zamanında birisi stok yapsa şimdi köşe olmuştu bu fiyatıyla. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Eğer benim gördüğüm fiyatsa dört köşe hatta thater sekizgen Neyse,mutlaka bir inceleme bekliyorum ama mazarette kabul etmem,ona göre

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@cihankeskin üstadım vintage sabunu görünce hemen kısa bir araştırma yaptım, hakkaten hem performans hem koku itibarıyla övgü alan bir sabunmuş. incelemenizi sabırsızlıkla bekliyoruzSmile Keyifli traşlarda kullanmanız dileğiyleSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: