İndirimler ve Fırsatlar
@btoprak komşum bilgisayardan deniyorum halbuki. Acaba gece olduğu için olabilir mi ki ?
@btoprak komşum tamamdır başarı ile sonlandı sipariş , hayırlı olur inşallahSmile Sorun benim dili İngilizce yaparken para birimini de dolara çevirmemmiş, Euro ya çevirince oldu komşum Smile
Sevindim @FurkanY komşum hayırlı olsun.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Hayırlı olsun @FurkanY komşum. Bende bundan 1 sene önce G&C'den yaptığım alışverişte ödemede sıkıntı yaşamıştım. Kartımın hem TL. hem de € limiti var. Tam olarak sorunun ne olduğunu şu an hatırlamıyorum (sanal karta € limiti aktarmam gerekirken TL limiti aktarmıştım veya sanal kart ile ödeme yapamamıştım veya bunlara benzer bir sorundu işte, maalesef hatırlamıyorum) ama bir şekilde ödemeyi yapabilmiştim. Neyse, sorunun çözülmesine sevindim, güle güle kullanın.
@msakalli @btoprak teşekkür ederim komşularım sağolun .
Bugün Gratis 'ten Nivea tıraş sonrası ürünlerinin tanesini 9.90 TL.'dan aldım.
(06/11/2016, Saat: 13:16)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün Gratis 'ten Nivea tıraş sonrası ürünlerinin tanesini 9.90 TL.'dan aldım.

+1
Vigshaving 26mm finest twoband Porsuk fırça. 1 günlüğüne stand dahil 10 dolara düştü. Kargoda ücretsiz. İlgilenen olursa link Burada
(06/11/2016, Saat: 15:23)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1
@msakalli üstat
Lorenzo üstat
@LiuShang üstat
Aldım, teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
11 kasım Çin de bekarlar günü imiş. Bu kampanya ondan olsa gerek.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: