En Son Ne Aldınız ?
Simpsons Duke 2 biraz kucuk geldi sanirim bana daha buyuk knot olsaymis iyi olurmus
1yli75.jpg
25i7kih.jpg
Küçük fırçanın da tadı farklıdır @yener komşum. Loft kısadır. 22 mm de bile masaj etkisi yüksektir.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
(01/10/2016, Saat: 21:36)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Küçük fırçanın da tadı farklıdır @yener komşum. Loft kısadır. 22 mm de bile masaj etkisi yüksektir.

@btoprak komsum peki bu dursun bitane de 28mm yada 30mm dugum olan biraz daha kalin olsun desek ne tavsiye edersiniz? fiyat cok ucuk olmama kaydi ile Smile)
@yener komşum ben hep 26-27 mm kullanıyorum fazlasıyla yetiyor. Tercihler değişir ama 30 mm çoğu kişi için yüksek bir düğüm çapı sanırım.

28 mm ye çıkarsanız fiyat artar en az 300 TL yi gözden çıkarmanız lazım. Bu çapta en ucuz olanlar Epsilon lardır diye tahmin ediyordum ama onlar da en ucuz 127 euro imiş giftsandcare.com da.

Ben sizin yerinizde olsam Thater 4125/2 two band düşünürdüm. Tek atış tam çözüm ama sanırım fiyatı 450 TL civarı.

Bu durumda 28 mm Custom Tipsoft var. Custom olanların loftunu 50 52 mm ayarlayabilirsiniz. Tok küt backbone yüksek masaj etkili bir fircaniz olur. Malesef fiyat yine 400 450 civarı oynar.

28 mm biraz sıkıntılı. 26 mm kısa Loft custom iyi olur gibi. Ama seçenekler en az 300-400 TL den başlar malesef komşum Sad.

@btoprak dan fırça tavsiyesi isteyen arkadaşlar içinde tüketici kredisi çekenler evini ipotek ettirenler bile var

@btoprak
Üstad 2017 de Shavemac mi Rooney mi serisi yapacaksın Smile
@ihtilaf üstadım. Çok uzun süredir durgunum hemen hemen hiçbir şey almadım uzun süredir. Jilet bitmek üzere. Şu an kullandığım sabun bitince stoga yenilerini eklemem gerekebilir. En son çok istediğim Semogue fırçaya forum fırçası sayesinde kavuştum. Tekrar alimlara başlarsam ve bir fırça düşünürsem bu büyük ihtimalle Rooney klasik serinin en ufak düğümlü olanı olur. Thater 4125/0 sonrası küçük düğüm kısa loft küçük saplı fircalara ilgim arttı 😀.

@btoprak
Üstad nasil jilet ve sabun biter Smile 3377 mi 911 mi bişey yapıyordunuz hani bitmiyordu artıyordu kremler sabunlar
Rooney tahminim doğru çıktı da düdük kadar fircalara merak neden anlamadim
Öyle demeyin @ihtilaf üstadım. Thater 4125/0 ve Colonel X2L 22 mm düğümlü ama Thater 2 band ın backbone kuvvetli yüzde köpürtme yaptığım için çok iyi sonuç veriyor. En çok kullandığım iki fırça oldu bunlar. Tabi ara sıra 26 mm kalantorlara da sıra geliyor 😀 ama özellikle 4125/0 2-band ile yüzde köpürtme keyifli. Isı da tutuyor. Ilık su ile çok hoş ikili oluyorlar.

IMG_0315.jpg
2016-10-01_223128.jpg
2016-10-01_223206.jpg

Sinbo'nun ilk kez bir ürününü tam anlamıyla beğenerek kullandım. Sinbo shc 4363 tıpkı Philips modellerindeki gibi ayarlanabilir tarağa sahip, takılma, çekme yapmadan saçı rahatça kesiyor ve Philips'e göre en önemli artısı çok daha sessiz olması. Dalan Cool tıraş kremim bitmişti, yenisini almanın zamanı gelmişti.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(01/10/2016, Saat: 21:08)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @connoisseur fırça sentetik mi hocam?

Evet sentetik.
Silvertip fibre large horn.

@posicor
Cok tesekkurler.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: