Tapatalk
Teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Daha önce yazmıştım, tekrar ekliyorum.
Tapatalk imza fonksiyonu kapalı olduğunda daha güzel. Bazı mesajlarda şiir gibi devam ediyor.
(08/09/2015, Saat: 13:18)1912 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tapatalk imza fonksiyonu kapalı olduğunda daha güzel. Bazı mesajlarda şiir gibi devam ediyor.

+1
Arkadaşlar, cep telefonumdan Tapatalk ile alt başlıklara nasıl fotoğraf yükleyebilirim? (Her nedense alt başlıkları göremiyorum/listeleyemiyorum. (Örneğin "Tıraş" başlığı altındaki "Günün Tıraşı" alt başlığı) Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Iyi bayramlar.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(06/07/2016, Saat: 16:02)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar, cep telefonumdan Tapatalk ile alt başlıklara nasıl fotoğraf yükleyebilirim? (Her nedense alt başlıkları göremiyorum/listeleyemiyorum.  (Örneğin "Tıraş" başlığı altındaki "Günün Tıraşı" alt başlığı) Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Iyi bayramlar.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi bayramlar @msakalli komşum.

Ben şöyle yapıyorum:

Tapatalk giriş
Takip edilen forumlar
Geltir
Takip edilen konular
Tıraş
Günün tıraşı
Attachment işareti
Resimler
Seç

Umarım yardımı olur..
9e750c62712bf9ee9e7316706c5a657c.jpg

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tıraş seçeneğinden sonra "sabit konular" tıklıyorum, onu eklemeyi unutmuşum..
(07/07/2016, Saat: 03:07)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi bayramlar @msakalli komşum.

Ben şöyle yapıyorum:

Tapatalk giriş
Takip edilen forumlar
Geltir
Takip edilen konular
Tıraş
Günün tıraşı
Attachment işareti
Resimler
Seç

Umarım yardımı olur..
Maalesef sıkıntı da bu zaten. Ben de fotoğraf yüklerken alt başlıklar listelenmiyor. Ne "Günün Tıraşı " ne de "Sabit Konular" görünmüyor. Yorumları okurken bir problem yok. Cevap için teşekkür ederim.
Yardımcı olamadığıma üzüldüm. Tapatalk'ı silip yeniden kurmayı denediniz mi? Bence sorun sizden değil programdan kaynaklanıyor.
@msakalli üstadım ben de geçen günlerde ilanlar başlığını göremiyordum ama zaman çizelgesinde açılan ilan başlığını görüyordum. Bu sorun 3 gün önce düzeldi. Şu an ilanlar başlığını ve alt başlıkları görebiliyorum. Neden kaynaklandığı hakkında hiçbir fikrim yok.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: