DIY Stand Yapımlarımızı Paylasalım
Çok güzel olmuş, elinize sağlık. Forumumuzda daha fazla Kendin Yap projesi çıkması ümidiyle.
Acta est fabula, plaudite.
Guzel calisma olmus, elinize saglik.
Selamlar,
Foruma yeni kaydoldum, bunu tanışma bölümüne yazmam gerekirdi belki ama öncelikle bu forumda paylaşımda bulunan ve bu forumu hayata geçiren herkese teşekkür ederim. Bu forumdan birçok kişi gibi ben de çok şey öğrendim.

Konuya geri dönersek, yeni aldığım 26mm fırça elimdeki standa büyük gelince fazla uğraştırmayacak pratik bir çözüm arayışına girdim.  Elime cetvel alıp Bauhauss'da uygun olabilecek bir malzeme aramaya başladım, mutfak bölümünde kepçelik diye satılan aşağıdaki ürünün krom kaseli olanını gördüm ve aldım.  Idea  Rolleyes  (13.90 TL)

Zk5pEA.jpg

Ocakta iyice ısıttıktan sonra çekiç ve pense yardımıyla, çizilmemesi için araya havlu koyarak birazcık eğip büktüm. Elimde daha önceden aldığım krom kapaklı metal bir tıraş tası vardı. O da kase kısmına tam oturdu.

elik_pudralk-250x250.jpg

Sonuç olarak yaklaşık 30dk lık bir emek harcanarak aşağıdaki gibi bir stand çıktı ortaya. Süper gözükmüyor olabilir belki ama kısa sürede yapabılabilecek oldukça pratik bir stand oldu Big Grin

pz5k2a.jpg

21OqPA.jpg

Zk5pzV.jpg
elinize sağlık kullanışlı ve şık bir ürün olmuş Smile
Elinize sağlık bence görüntü olarak da güzel bir stand olmuş..
Reality is wrong,dreams are for real.
Teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim Smile
Elinize saglık cuk oturmus.

O fırca uclarına değen yan ayakları, biraz kastırarak acma imkanınız olursa daha da iyi olur kanaatındayım ama boyle dursa da olur.
Elinize saglik, hayirli olsun.
Hem pratik hem hesaplı elinize sağlık
(09/12/2015, Saat: 23:40)Cesko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok beğendim. Kendi marangoz hobi atölyemi kurarsam ölçüleri rica ederim sizden. El emeği en iyisi. Elinize sağlık.
Tabiki herzaman yardımcı olurum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fırça Sapı Deneme - 2 + Stand theunnamed 21 28,417 26/11/2013, Saat: 01:14
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: