En Son Ne Aldınız ?
Teşekkürler recklesstr, bu sizin eseriniz
Nihayet geldi. Akşam bi siftah atarım.

29wlbwk.jpg
@selman hocam gözün aydın iyi günlerde keyifli traşlarda kullanın izlenimlerinizde bekliyorum
benim de feather im geldi. Hatta 1 kez kullandım ve çok memnun oldum. Bundan önce ali bıyıklı ve Sanguine Coolcut kullanmış tım. Arada dağlar kadar fark var.
2rr88ro.jpg
@blueshadov hocam güle güle keyifli traşlarda kullanın . Farkları nedir ? Kesimi Nasıl ?
@Nani Kuş Sanguine den daha hafif. Jilet yükle mek çok daha kolay ve güvenli . Jilet i klasik jilet göre daha büyük. Tutuş daha rahat . Bana kullanması çok daha kolay geldi. Bi de ali bıyıklı çok dandik duruyor bunun yanında. Kısacası çok sevdim.biraz kullanıp daha sonra bu ustura nin çelik olanı ni da alicam.
@Nani Kuş az önce ilk defa kullandım bundan önce de ustura kullanmışlığım yok. Kesik çizik yok şükür ama el alışkanlığı gerek biraz. Tıraş olmus halimle olmamış halim arasında pek fark yok diyebilirim. Çalışmalarım devam edecek.
@blueshadov
Çift önlem Proguard + SS Smile
Sağlıkla kullanın.
Ayakkabı kutusundan çıkanlar Smile

6fxuus.jpg

Biz de ayakkabı kutusu açıyoruz ama hiç öyle balyalar çıkmıyor Smile eyvallah @dikdik_s
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Sen sagol @saltuk.
Hayatta durust olunca, yalanın dönekligin olmadımı, ayakkabı kutusundan iste boyle cıka cıka anca sabun cıkar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: