Filarmonica 12
Bugün bu usturayı aldım, iyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum ama sanırım kullanmamda bir nevi seyirlik niyetine aldım. Ama dersenizki bundan adam olur uğraş et belki ileride gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra tıraş bile olurum ama ikinci el ustura ile tıraş olmaya fazlasıyla çekiniyorum Sad

fotoraf1m.jpg

fotoraf2q.jpg

fotoraf3d.jpg

fotoraf4s.jpg
taşı almadınızmı hocam taşla beraber 80 di
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Smile Bana da 60 dedi Smile 40 a indi 30a aldım ama taşsız, adam olacağını söylerseniz, taşı da alırım haftaya Smile
taşın ne olduğunu bilmiyoruzki
belki 300 gritlik bi restore taşı
belki 15.000 gritlik bir hazine kimbilir

ne marka yazıyor ne birşey sizde görmüşsünüzdür

güzel taşlar çıksada alsak Sad
Taş konusu beni de düşündürüyor ama sonra bir de kayış işi çıkıyor. Periyodik eziyeti düşündürüyor... Seyirlik niyetiyle aldım diyebilirim hocam. 30 TL, iki sinema bileti Tongue
(20/05/2012, Saat: 21:22)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Taş konusu beni de düşündürüyor ama sonra bir de kayış işi çıkıyor. Periyodik eziyeti düşündürüyor... Seyirlik niyetiyle aldım diyebilirim hocam. 30 TL, iki sinema bileti Tongue

dimi ama Smile
film 1 saat bu bir ömür seyredilir Smile

ben çin malı usturayı 25e almışken
30 fillye bedava
Otur karşısına geç, önceki sahibi bununla tıraş olurken hayal et Smile Kendini onun yerine koy... Film olur, her ikinci alet edindiğimizde böyle hayaller kursak şaka maka film olur Smile
taşı bilmiyorum ancak bu usturanın aynı renk sıfırını almıştım, bayılıyorum kendisine. adam olur bundan, çünkü kolay ağız tutan bir çeliği var, biraz uğraşırsanız gayetle güzel kullanılır. 2. el ustura konusunda ben de sizin gibi düşünüyorum. ne kadar elim de alışsa bir kesik ihtimali var, bir anlık dikkatsizliğe bakar.
selamlar.
0'ı için nereyi adres gösterirsiniz hocam. İleride Allah kısmet ederde çalışmaya başlarsam, maaşımla alırım Smile Yoksa şuan öğrenci işi zor sıfır ustura Smile Kpss'de atanayım beni o zaman görün Tongue
Allah gönlünüze göre versin sınavda. ben denizli pazarından almıştım zazahanda, son gittiğimde de 180 liradan veriyorlardı. birçok rengi de mevcut, ben zevk meselesi kırmızıyı beğenmiştim o aralar Smile

(20/05/2012, Saat: 22:16)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 0'ı için nereyi adres gösterirsiniz hocam. İleride Allah kısmet ederde çalışmaya başlarsam, maaşımla alırım Smile Yoksa şuan öğrenci işi zor sıfır ustura Smile Kpss'de atanayım beni o zaman görün Tongue

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Filarmonica #14 Medallon Taurino Jose Monserrat Pou theunnamed 20 24,282 27/03/2014, Saat: 21:21
Son Yorum: Hasan Ali
  Filarmonica #12 Domble Temple cosa_nostra 4 8,843 13/03/2014, Saat: 10:37
Son Yorum: cosa_nostra

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: