En Son Ne Aldınız ?
(13/02/2016, Saat: 23:36)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir milyoncu dedede görünce şaşırdığım yanında iki tanede permasharp aldığım , Hangchao (Rimei çakması)
marka traş makinesi . Yüze sürmek cesaret ister , banyo traşı için kullanmayı düşündüğüm basit ve sıradan bir alet . İnsanın içine ürpertiyor

İşte cinayet aleti ....

banyo tıraş alanları yüzden daha mı az kıymetli? Tongue
(14/02/2016, Saat: 01:05)t.macgyver Adlı Kullanıcıdan Alıntı: banyo tıraş alanları yüzden daha mı az kıymetli?  Tongue

Big Grin Big Grin macgyver gene yakaladın beni Smile ,
Durumuna göre diyelim , konu daha fazla uzarsa Big Grin mazallah Big Grin
Su etti ikiiii. Fat Boy Bronze. Gelincede izninizle paylasırım bir resim daha. Zira bir iki degisiklik istedim.
2v9rw3p.jpg
P_20160214_160757.jpg
P_20160214_160853.jpg
10TL'ye bit pazarından Orak tıraş aleti, Gillette Super Adjustable S1, kafa kısmındaki Zamakları ile sap kısmındaki pirinç malzemesi belli olan Made in England Nacet, Bugi marka tanalize kozmetik (farmasi) üretimi (2004/skt 2009) allantoin'li, parabensiz tıraş kremi ve Balilla hakem düdüğü aldım. 1 liraya Sensör makinalar da vardı ama hiç ilgimi çekmedi. Şimdi sıra temizlemede komşular Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(14/02/2016, Saat: 19:57)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Su etti ikiiii. Fat Boy Bronze. Gelincede izninizle paylasırım bir resim daha. Zira bir iki degisiklik istedim.
2v9rw3p.jpg

Dikkatimden kaçmıyor üstadım modifiyeleri seviyorsun. Şimdiden iyi günlerde kullanın Smile
(14/02/2016, Saat: 20:00)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: P_20160214_160757.jpg
P_20160214_160853.jpg
10TL'ye bit pazarından Orak tıraş aleti, Gillette Super Adjustable S1, kafa kısmındaki Zamakları ile sap kısmındaki pirinç malzemesi belli olan Made in England Nacet, Bugi marka tanalize kozmetik (farmasi) üretimi (2004/skt 2009) allantoin'li, parabensiz tıraş kremi ve Balilla hakem düdüğü aldım. 1 liraya Sensör makinalar da vardı ama hiç ilgimi çekmedi. Şimdi sıra temizlemede komşular Smile

Güzel ürünler hocam güle güle kullanın
Bit pazarının yerini merak ettim nerede ve hangi şehirde bilği verirmisiniz
(14/02/2016, Saat: 20:10)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel ürünler hocam güle güle kullanın
Bit pazarının yerini merak ettim nerede ve hangi şehirde bilği verirmisiniz

Teşekkür ederim komşum sağolun,
izmir halkapınarda bit pazarı
Turhan84 komsumdan Merkur 37c slant aldım, yanında güzel denemelik ürünler getirmiş, kendisine çok teşekkür ederim.
564163c52b93be93ec9ed64313dfc5c7.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(14/02/2016, Saat: 20:16)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum sağolun,
Ana aynı şehirdeyiz Smile
Haftaya bende bir uğrayayım ben hep Çankaya'daki alanı bit pazarı diye aklıma yaZdım yıllardır da gittiğim yoktu
Hocam ürünleri aldığınız yer tek bir yerde mi yoksa dolaşa dolaşamı buldunuz ?
Bit pazarı sadece pazar günlerimi kuruluyor ?
(14/02/2016, Saat: 20:16)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum sağolun,

@recklesstr;
Üstadım Ben de İzmir'liyim ama Halkapınar bit pazarını duymadım.
Halkapınar metro ayağının ne tarafına düşüyor.
Pazarın tıraş malzemesi bitmiştir gerçi  Smile  Tarif ederseniz Ben başka malzemeler bakınırım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: