En Son Ne Aldınız ?
en son İMPA dan TOBS Avocado krem aldım Smile
@btoprak üstad teşekkür ederim. bende hayretler içerisindeyim en geç bana gelmesi gerekiyordu Big Grin
https://www.instagram.com/u1071/
Pek alakasız olacak ama Tod's Oxford Full Brogue kahverengi ayakkabı aldım.

2njax68.jpg
Acta est fabula, plaudite.
TOD`S - TOBS Smile
Azcik alaka var
Ürünlerini sahiden çok beğendiğim bir markadır GFT, Hindistan cevizli ve limonlu sabununu tavsiye ederim.

ou30w1.jpg
@Romario82 gerçekten çok güzel, kaliteli ürünler. Güle güle kullanın.
@romario82 gule gule kullanin.eucris kokusunu tarif eder misiniz.urunleri nerden aldiniz?

@ozgun41 GFT eucris sabunun kokusu hakkinda birsey diyemeyecegim, ama köpük olusturmada oldukca problemli bir ürün oldugunu okumustum yabanci forumlarda.
Abi çok teşekkür ederim @mavi & @ozgun41

Çok yakın bir pilot arkadaşım tesadüf eseri cuma gidiş, ctesi dönüş Londra'da olacağını söylemişti. Bende GFT'nin sitesinden kalacağı otele kargolanmak üzere sipariş ettim. Çarşamba akşamı siparişi geçtim. Perşembe kargoladılar, cuma adresteydi (Sheraton Heathrow) hemen teslim aldı. Yalnız şöyle bir sorun yaşadım, 3 refill istemiştim, 2'sini herhalde dalgınlıkla (çünkü diğer tüm ürünler 1 adetti) göndermemişler. Mail attım, muhtemelen yarın cevap gelir.
Eucris; sade yalın bir kokusu var. Herhangi bir aroması yok. Sade bir sabun gibi düşünün.
Yaklaşık 4-5 aydır Coconut aromalı ürünü kullanıyorum, sahiden öyle güzel kokuyor ki ekmeğe sürüp yiyesi geliyor insanın. Oldukça iyi ve kaliteli köpük veriyor ve sakalı 3-4 dakikada güzel yumuşatıyor.

Mustafa Bey GFT'yi getirirse herhalde ilk partiyi bana getirmiş olur =))

Herkese selam ve saygılarımla...
Bende gft almond var gercekten cok sonuk kopuk olusturuyor malesef ama kremlerinin de tam tersi kopuk canavarimoldugu soyleniyor.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: