Muhle R89
(28/11/2015, Saat: 02:41)zakayr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun hocam, keyifli tıraşlar diliyorum. Sıra fırçaya gelmiş bu arada

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen hocam çok teşekkür ederimSmile tipsofttan liste aldım ilk fırsatta fırça almak şart oldu. Kullandığınız bir fırça var mi tavsiye edebileceğiniz. Bendeki ws pure porsuk ısı tutmuyor Smile baya bi okudum forumu en makulü tipsoft gibi geldi bana
Kea
(28/11/2015, Saat: 05:06)Kea.aksoy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen hocam çok teşekkür ederimSmile tipsofttan liste aldım ilk fırsatta fırça almak şart oldu. Kullandığınız bir fırça var mi tavsiye edebileceğiniz. Bendeki ws pure porsuk ısı tutmuyor Smile baya bi okudum forumu en makulü tipsoft gibi geldi bana
Tipsoft hem hesaplı hem kaliteli ben de beş gün önce aldım tadını çıkartıyorum Black Friday indirimi var şu sıralar kaçırma Komşum

(28/11/2015, Saat: 18:09)zakayr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tipsoft hem hesaplı hem kaliteli ben de beş gün önce aldım tadını çıkartıyorum Black Friday indirimi var şu sıralar kaçırma Komşum

SmileSmile dahil oldum kampanyaya. Onur bey ilgili ve bilgili birisi saolsun yardımcı oluyor hocam. Sizin fırça hangisiydi acaba?
Ben hmw veya mancurian almak niyetindeyim ama onur bey premium silvertip tavsiye etti. Sizin görüşünüz ne acaba? Zahmet vermezsem kullanım tecrübenizi paylaşırsanız çok aytınlatıcı olur.

Bu arada kampanya olmasada tipsoft kullanmak yerli üretimi desteklemek boynunuzun borcu benceSmile
Kea
@Kea.aksoy benimkisi Silvertip Finest. İlk porsuk kılı fırçam oluşu ve banat sentetik'ten dikey geçiş yapmam yüzünden ilk izlenimlerim çok olumlu. Henüz iki kez kullandım ama fırçayı yüzümden ayırasım gelmiyor köpük uygularken Smile Tipsoft'ların bir özelliği de extra yoğun olması. Onur hocam daha iyi bilir ama HMW'ye meyilli gördüm seni azizim, al gitsin HMW'yi Smile

@zakayr hayırlı traşlar hocam sevindim sizin adıniza Smile bencede niyetlenmişken hmw olsun diyeyim ve alayım. Elime geçince izlenimlerimi paylaşırım Smile teşekkürler
Kea
@zakayr azizim hmwyi 1 haftadir kullanıyorum. İyiki sizi dinlemiş gönlumde yatanı almışımSmile dediginiz gibi fırçayı yüzümden ayırasım gelmiyor. Fırçalar altında hmw için bir konu açıp resimli inceleme de koydumSmile sırada silvertip var onu da alacam işallahSmile sizin kullanım deneyiminiz nasıl oldu geçen zamanda?
Kea
@Kea.aksoy Tıraş sana güzel azizim tadını çıkar Smile Bu ara sabunlara ve jiletlere sardım ben. İMPA'ya uğrayıp bi kaç sabun ve çeşitli jilerler aldım, sakallar uzasın diye gün sayıyorum denemek için. Açılışı Feather ile yaptım ama iyi mi yaptım bilmiyorum, bundan sonra kullanacaklarım nasıl çıtayı aşacak merak ediyorum. Mutlaka tavsiye ederim Wilkinson DE ile harika sonuç verdi R89 ile neler yapar kim bilir. Bu sabah da senin 7oclock'u deneyeceğim, sabun ve jiletlere dair inceleme yazıları yazarım yakın zamanda Smile

@zakayr Sabunlar hakkında olan incelemeyi merakla bekliyorum nemlendiricili bi sabun şart cünku bana arko yetmez olduSmile
Garip ama dün denedim feather r89 ile tahriş canavarı oldu her yerim kızardı Smile wilkinson ile tatlı tatlı kesiyor ama r89 ile tekniği geliştirmem lazımSmile ws ucuz ama işin aslı bazen r89u bırakıp onunla oluyorum r89 teknik istiyor çünku; ws ise hem kolay hem konforlu benceSmile ama 7 ocolcku seversiniz diye düsunüyorum tahris etmedi beni baya konforlu ve keskindi.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kea
Nemlendirici olarak sabun krem konusunda bir şey diyemem ama tıraştan sonra neutrogena hızlı emilen kreminden kullanıyorum kadife etkisi oluşturuyor yüzde, bi denemeni isterim komşum Smile Wilkinson'a iyice alıştım artık, bir sonraki hedefim benim de R89'du ama ortaya güzel tıraşlar çıktıkça acaba gerek var mı diye düşünüyorum.

(11/12/2015, Saat: 18:49)zakayr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nemlendirici olarak  sabun krem konusunda bir şey diyemem ama tıraştan sonra neutrogena hızlı emilen kreminden kullanıyorum kadife etkisi oluşturuyor yüzde, bi denemeni isterim komşum Smile Wilkinson'a iyice alıştım artık, bir sonraki hedefim benim de R89'du ama ortaya güzel tıraşlar çıktıkça acaba gerek var mı diye düşünüyorum.

Neutrogena'yı bir kere de  tıraştan önce kullanırmısınız.  Smile
Yapma imkanınız olursa fikrinizi alabilirmiyim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle R89 Rosegold SOLOTÜRK 1 807 02/01/2024, Saat: 10:32
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Muhle r41 linguist 1,259 1,104,387 15/09/2023, Saat: 19:41
Son Yorum: layken
  Mühle Rocca rocnel 344 162,716 10/07/2023, Saat: 22:24
Son Yorum: Men-Sup
  Edwin Jagger DE89 mu Mühle R89 mu? karakartal 23 23,528 08/07/2023, Saat: 23:05
Son Yorum: altın porsuk
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 743 08/07/2023, Saat: 21:52
Son Yorum: gokhanmoral
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 6,032 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Muhle R41 Twist onurstyle 30 37,933 27/02/2023, Saat: 12:20
Son Yorum: metamorfoz
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,432 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 2,161 28/11/2021, Saat: 11:42
Son Yorum: telemcii
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,589 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: