En Son Ne Aldınız ?
@Chinaski

Dostum hayırlı olsun fırçan. Onur Bey banada silvertip gönderdi. Dün akşam temizledim köpürttüm bıraktım. Akşam durulayıp kurumaya bırakıcam. Handle özellikle benim ellere cuk oturdu. Bu vesileyle birkez daha teşekkürler Tipsoft.

Bu arada G&C paketi geldi. 50Gr. kucucuk kutusu ile pahalı sabun katagorisinde olan valobra yı sonunda bastım kaba, merak ettigim bir sabundu, bakalım nasıl cıkacak. Mustafa Bey İmpa dan da almıstım ama acmak kısmet olmamıstı.

muzdw9.jpg
241tgdy.jpg
@dikdik_s komşum,

Öncelikle ürünlerinizi güle güle kullanın. Ben de G&C 'den sipariş (jilet, stand vs.) vermeyi planlıyorum. Sabun, krem gibi ürünler gümrükte problem olmuyor mu?
@dikdik_s teşekkürler komşum, Tipsoft silvertip kullandım daha önceden çok güzel fırçadır. Siz de yeni ürünlerinizi güle güle kullanın.

@Onur98 üstat teşekkürler haklısın, keyif denilince akan sular duruyor malesef Smile

@neoromancer hocam teşekkürler, malesef direnemedim daha fazla, ben sıcak tıraş seven adamım, buz gibi sentetiklerle yapamadım Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@Chinaski üstadım, güle güle kullanın. Hayırlı olsun yeni fırçanız.
@btoprak üstat teşekkürler, çok sağolun.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(03/12/2015, Saat: 15:57)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s komşum,

Öncelikle ürünlerinizi güle güle kullanın. Ben de G&C 'den sipariş (jilet, stand vs.) vermeyi planlıyorum. Sabun, krem gibi ürünler gümrükte problem olmuyor mu?

Dostum 50Usd altında tutmaya çalış, sabunda vs pek sorun olmuyor. Yalnız aftershavelerde (parfum zannedebilecekleri seylerde) sorun çıkabilir.
Ama ben black friday dolayısıyla indirimli olanlardan almıstım. Hani normal zaman icin impa/yurt dışı fiyatlarını iyi karşılastırın çoğu zaman maceraya gerek bile kalmıyor.

Saygılar
(03/12/2015, Saat: 17:55)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum 50Usd altında tutmaya çalış, sabunda vs pek sorun olmuyor. Yalnız aftershavelerde (parfum zannedebilecekleri seylerde) sorun çıkabilir.
Ama ben black friday dolayısıyla indirimli olanlardan almıstım. Hani normal zaman icin impa/yurt dışı fiyatlarını iyi karşılastırın çoğu zaman maceraya gerek bile kalmıyor.

Saygılar

Anladım hocam. Alacaklarım zaten impa'da olmayan ürünler. Teşekkür ederim.
(03/12/2015, Saat: 15:57)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s komşum,

Risk her zaman var ama simdiye kadar sabun, krem, balsam siparislerimin hicbiri takilmadi. Kucuk paket yapmalarini ve tiras ekipmani yazmalarini rica ediyorum.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(03/12/2015, Saat: 19:05)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Risk her zaman var ama simdiye kadar sabun, krem, balsam siparislerimin hicbiri takilmadi. Kucuk paket yapmalarini ve tiras ekipmani yazmalarini rica ediyorum.

Teşekkür ederim @Saltuk üstadım. Zaten o tarz 1-2 ürün olacak, gerisi jilet, stand vs. Yılbaşı da yaklaşıyor. Alışveriş hacmi iyice artmıştır. O yüzden çok sıkı kontrol olmaz herhalde Big Grin
Valla komsum ben kozmetige girmeyen urun varsa riske atmiyorum sadece ekipman koyuyorum. Kozmetiklere niyetlenince de onlari birlikte aliyorum ki takilirsa hepsi iade edilebilsin diye. Icinde bir tane krem var diye diger risksiz urunlerin sikintiya girmesini istemem.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: