En Son Ne Aldınız ?
(28/11/2015, Saat: 15:04)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustad hayirli olsun, gule gule kullanin

Teşekkür ederim üstad.
Cümleten iyi günlerde kullanın

E5553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(28/11/2015, Saat: 03:02)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 6gewc1.jpg
Hayırlı olsun hocam, heritage super değil mi bu? Kaç size aldın?
Ben de sipariş etmiştim. Standard Razors da yaptığımız gibi yine bir başlık açıp, gelişmeleri oradan takip edelim isterseniz. Alan kişi sayısı epey var gördüğüm kadarıya.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(28/11/2015, Saat: 17:40)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun hocam, heritage super değil mi bu? Kaç size aldın?

Teşekkür Ederim @naayi, evet Heritage super. 165 dolar black friday'de
Aaa süper, bende bunun 1'i vardı geçenlerde 3'ünü de aldım, bekliyorum senin gibi
Sizinki benimkinden önce gelir. Biz @onurstyle ile beraber aldık her zamanki gibi. Siz bana yorumlarınızı söylersiniz :-)
abffedfb2015f04852865dc09b2471c2.jpg
Onur beye teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bugün eski bir dükkanda bunları buldum hepsini aldım....
dbgoq0.jpg
(28/11/2015, Saat: 09:12)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aedan ve izbe üstadlar uyardı gerçi DLC kaplama sıkıntı çıkarabilir ve gümrüğe takilabilir diye ama bu bir yeni jenerasyon B1 kaplama olduğundan,  daha da önemlisi çok beğendiğimden dolayı Massdrop üzerinden İkon Slant sipariş ettim. Daha kargolanmadı ve 75 euro sınırını aştığından dolayı gümrüğe takılma ihtimali de var ama %20'yi de ödemeyi göze aldım. Hayırlısı artık beklemedeyiz Smile.

110vvqt.jpg

@hayırlı olsun @btoprak,biraz daha paraya kıyıp düzgün olanından neden almadınız Big Grin
Yorumlarınızı bekliyorum ,ilgimi çeken bir DE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: