En Son Ne Aldınız ?
@mertk hayırlı olsun, Güle güle kullanin
@mertk gule gule kullanin.nivea nin sisesine bayildim buzlu cam cok hos duruyor.nivea men i bende cok sevdim hem kokusu hem de etkisini.cabuk emilen bir krem.soguk gunlerde surekli cebimde tasiyorum.

Teşekkür ediyorum. Bu siteyi keşfettiğimden beri tıraş reyonlarını boş geçemez oldum.
(20/11/2015, Saat: 21:14)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin

dostum fırcan gelmis hayırlı olsun. o simdi turkiyeden mi geldi sana, yoksa amerikadan mı.yapan turkiye aldıgımız yer amerika. nasıl oldu merak ettim.

(...)

Açıklayayım komşum. Amerika'daki bir çocuk hastanesi yararına yapılan bir açık artırma vardı. Li_jun üstad da bir fırçasını bağışlamıştı açık artırma için. Açık artırmada ben kazanınca fırçayı fırça Türkiye'ye geri gelmiş oldu.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
11invxz.jpg
Küçük kutuyu sipariş ettikten sonra bir dükkanda rastladığım büyük brut ü aldım. Gerçekten büyükmüş.
@cihankeskin
Acik arttirmayi biliyorum ya komsu bende aldim ya iki tane. Lijun ustad onceden gondermismi amerikaya onu merak etmistim. Anladim simdi olayi.
@albatros
Abi ben tam tersi sapi ebayden aldin zannetmistim. Sapi da ej degilde paslanmaz celik ozel birsey zannetmistim. Arada da sap agir gelir dikkat edin diye o yuzden soylemistim. Bende aynen sizin gibi ej barley sapla kullaniyorum su anda.
Ama r41 twist modeli de var bende. O 2 parcalı aletlerin zevkide bir bambaska oluyor. R41 olmayan arkadaslarada twist modelini (impa da vardı) siddetle tavsiye ederim.
Saygılar
(23/11/2015, Saat: 00:37)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @albatros
Abi ben tam tersi sapi ebayden aldin zannetmistim. Sapi da ej degilde paslanmaz celik ozel birsey zannetmistim. Arada da sap agir gelir dikkat edin diye o yuzden soylemistim. Bende aynen sizin gibi ej barley sapla kullaniyorum su anda.
Ama r41 twist modeli de var bende. O 2 parcalı aletlerin zevkide bir bambaska oluyor. R41 olmayan arkadaslarada twist modelini (impa da vardı) siddetle tavsiye ederim.
Saygılar
Hocam aslında yanlış anlamamışsınız Smile,komşumuz daha önce ej sapla kullanıyornuş daha sonra sanırım ebayden ağır bir sap sipariş etmiş. Bende r41 düşüniyorum fakat gözüm korkuyor biraz, twistin 3 parçaya göre avantajı nedir?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
dostum bir avantajı gordugum kadarı ile yok. Sapı sadece alttan cevirmek daha klasik bir hissiyat veriyor. En azından benim cok daha hosuma gidiyor. Birde 2 parcalıların sapları daha agır ve baba duruyor.
Yanı sırf zevkler ve renkler olayı.
R41 den korkma hatta open comb oldugu icin yanlıs acı ile tutarsan yuzundeki kopugu o tırnaklar ile cekince kopuk cizgi cizgi oluyor, heee diyosun yanlıs acıyla tuttuk. Bence r41 sahane bir el egitici alet yeterki bastırma alet kendi kaysın.
Italian Barber siparişim geldi Smile

250i9s9.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: