Günün Tıraşı (SOTD)
2yttutl.jpg

90'lar değil de biz ona 80'ler diyelim.O yıllarda original'in sıkı bir kullanıcısı olduğum için dikkatimi çekti  Blush

Geçenlerde bir yerde gördüm satılık ama orjinali satılmış, musk kalmıştı galiba.Ben yıllardır çıktığını bile bilmiyordum.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Mavi Astra, Thater, Progress, Cella.
Ardından Aqua Velva Ice Blue ve Naturalive Gündüz Bakım Kremi.

Progress 2, 1.5 ve 1'de 3 perde güzel bir tıraş oldu.

2920lmw.jpg
(06/11/2015, Saat: 16:58)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2yttutl.jpg

90'lar değil de biz ona 80'ler diyelim.O yıllarda original'in sıkı bir kullanıcısı olduğum için dikkatimi çekti  Blush

Geçenlerde bir yerde gördüm satılık ama orjinali satılmış, musk kalmıştı galiba.Ben yıllardır çıktığını bile bilmiyordum.

Eğer forumda ise koolandgang üstadım Chinaski komşumun ilanıydı o, Original'i kaçırdığım için üzüldüm biraz. İmpa ticarette Originalin balmı ve White versiyonu var. İmpadan Mustafa beye rica ettim ; '' İmkan dahilinde ürün fakat zaman veremediğini'' söylemişti. Kremi ise daimi zulamda olacak kremlerden, tıraş sonrasında kokusu bayağı geliyor.
(06/11/2015, Saat: 16:58)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2yttutl.jpg

sizin kullandığınız o denim original (elida) ile şimdiki denim original (codaa) arasında dağlar değil, okyanuslar kadar fark var. geçmişteki koku profilini bilmeyenler için bi şey diyemem ama, bilenlerin beklentilerini yüksek tutmamaları yararlı olacaktır.
@Mehmet Kiraz, Evet dediğiniz gibi, forumda görmüşüm,ilanı buldum. Chinaski'ye aitmiş ve hala aktif. Açıkçası orjinali kaçırdığıma bende üzülmüştüm Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
@canbaz , kokuyu abartısız 25 yıldır belki de 30 yıldır koklamadım. Ama bugün duysam hemen hatırlarım.Zira o zamanlar böyle bolluk yoktu. PX'ten ya da Amerikan Pazarı'ndan alabilme dışında fazla bir şansımız yoktu.Tabiri caizse gıdım gıdım kullanırdık.Önce ekmekler bozuldu (Bu isimde bir kitabı vardı Oktay Akbal'ın), sonrasında herşey. Demek Denim de sürüye dahil olmuş Sad
23630307qm.jpg
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
Günün Tıraşı : Tabac ile Johnny Bravoya bağlamak Smile

Bugünün tıraşını benim ilkokul 2 iken izlediğim ve çok beğendiğim çizgi film karakteri olan yakışıklı abimiz Johnny Bravo'ya ithaf ettiim. Geçen günlerdeki en rahat ve tahrişsiz tıraşımdan sonra en yakın tıraşım bugünkü tıraşım oldu. Tabiiki özellikle bu tıraşta Polsilver'in bana çok yardımcı olduğunuda söylemeden geçecemeyeceğim. Üç perde (WTG+XTG+ATG) şeklinde rötuşsuz sinek ağladı Big Grin Big Grin .Tıraş sonrasında aynı Johnny Bravo gibi '' Whoa Mama '' dedim Big Grin Big Grin

Tıraş Öncesi : Sıcak Duş + Isana Men Sensitive Yüz Yıkama Jeli ile hazırlık

Sabun : Tabac Kase

Fırça : Omega 10077

Tıraş Aleti : Feather Popular

Jilet : Polsilver Super Iridium (İlk Kullanım)

Tıraş Sonrası : Crystal Şap + Tabac Original AS + Yves Rocher Sensitive Balm with Anta Bean Extract

Herkese hayırlı tıraşlar ve geceler !

Johnny Bravo görseli için :

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120...nyb016.gif
@onurstyle

Abi foto muhtesem olmus. Fırça nedir acaba bayıldım..
(07/11/2015, Saat: 02:23)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onurstyle

Abi foto muhtesem olmus. Fırça nedir acaba bayıldım..

Tesekkür ederim.
Firca Custom Shavemac ve Geoff Anderson tarafindan dizayn edilmistir.
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,686 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,444 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,205 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,345 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,563 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,802 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,251 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,030 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: