Günün Tıraşı (SOTD)
(19/10/2015, Saat: 09:49)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8vt0dc.jpg

Nereden temin edebiliriz bu sabunu arkadaşlar?
(19/10/2015, Saat: 22:30)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haklısınız komşum,ben işim gereği her gün tıraş olmak durumundayım,2. gün olmadım mı papaz gibi oluyorum Big Grin Her gün tıraş olmak bana cilt sorunlarımdan kurtulmama yardımcı oldu,ne bir batık var ne de sivilce. Birde kartuşla olmaya başladıktan sonra istediğim gibi ATG de yapabiliyorum,her gün bebek poposu kıvamı ve tahrişsiz bir tıraş oluyor. Ama komşum her sabah 6:40 da kalkıp sıcak suyla güzel bir krem ve fırça ile peeling yapmak kadar insanı ayıltan başka bir şeyde yok açıkçası. O yüzden DE denedim ,yapamadım ama asla jele bir daha dönmem Smile Bence geleneksel tıraşın amacı da güzel sabunlar,kremler,balmlar çeşit çeşit a.s losyonlar ve tabi ki de uzun uzun köpükler ve tıraşlar...Bak komşum canım çekti sabah olsa da tıraş olsam Big Grin Cool

Jelden kastim aslinda fircasiz kremlerdi. Clinique gibi Smile . Gayet basarililar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(20/10/2015, Saat: 00:24)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun komşum. EJ Best bana Badger Burn nedir göstermişti. Umarım sizinle daha uyumludur.

Teşekkür ederim komşum Smile Bu fırça İmpa'dan aldığım hediye setinden çıkan fırça.Beğenmeyeni yok gibiydi.Ben de çok memnunum açıkçası.EJ'in beğenmediğim bir ürünü yok şimdiye kadar.Bazen böyle şansızlıklar oluyor.Sonrasında tekrar denediniz mi ?
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(20/10/2015, Saat: 08:59)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum Smile Bu fırça İmpa'dan aldığım hediye setinden çıkan fırça.Beğenmeyeni yok gibiydi.Ben de çok memnunum açıkçası.EJ'in beğenmediğim bir ürünü yok şimdiye kadar.Bazen böyle şansızlıklar oluyor.Sonrasında tekrar denediniz mi ?

Satıp EJ Super Badger aldım. Ondan memnunum ama şimdi o da satılık. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Bugün fotoğraf çekemedim ama gene çok harika bir tıraş oldu:

Edwin Jagger tıraş öncesi losyon
Catie's Bubbles LPV sabun
Omega S 10018 sentetik
Feather AC SS ustura
SebaMed AS balsam

@alfa cold river soap works olarak aratırsanız sitesi çıkıyor karşınıza.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
EJ 89 Barley
Personna lab blue ( 4 )
Proraso Sandalwood
Omega 10065
Yves Rocher balsam

Başarılı Smile
Mickey Lee Soapworks Italian Stallion Tıraş Sonrası Sütü gerçekten de muhteşem kokuyor. Performansı da gayet iyi. Adı gibi süt kıvamında. İçerisinde de keçi sütü varmış zaten. Smile

Proraso Beyaz Tıraş Öncesi Kremi
Faena Amber & Musk Tıraş Sabunu
Omega 11126 Fırça
Merkur Futur Tıraş Aleti
Personna Lab Blue Jilet
Mickey Lee Soapworks Italian Stallion Tıraş Sonrası Sütü

28bed5y.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Plissoft
Wilkinson stick
Rimei
Permasharp ( 1 )
Crystal şap
Soğuk su

Wilkinson u denemek için herhangi bir balm kullanmadım, sonuç ; iyiki kullanmamisim Smile
25sby4j.jpg
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
......
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,598 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,434 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,202 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,291 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,561 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,776 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,215 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,027 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: