Günün Tıraşı (SOTD)
(15/10/2015, Saat: 23:14)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş Öncesi: TOBS Aromatherapy Pre Shave Oil
Fırça: Semogue 1305
Sabun: TOBS Sandalwood
Tıraş Aleti: Merkur 34G
Jilet: Timor Solingen
Tıraş Sonrası: Feret Bloc Hyalin d'Alun, TOBS Sandalwood Moisturising Cream

@koolandgang sıhhatler olsun  Smile

Teşekkür ederim sizlere de  Aftershave
Bu arada, Tobs gecesiydi heralde  Rolleyes
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(15/10/2015, Saat: 23:56)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim sizlere de  Aftershave
Bu arada, Tobs gecesiydi heralde  Rolleyes

Üstadım ben tek TOBS Sandalwood kullanıyorum, çok ürün denemedim lakin memnun olduğumdan arayışa girmiyorum, tıraş kalitesinin yüksek olması yeterli. Üçer adet yedekleri mevcut, yaklaşık 5 yıl yetecek kadar da jiletim var Smile
Acta est fabula, plaudite.
Ne güzel insanın bir yerde durabilmesi ve mutlu olabilmesi Smile

Biz de o dal senin, bu dal benim uçup, konuyoruz Rolleyes
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
2s9bo6g.jpg

Tıraş aleti: Rimei
Jilet: Balzono
Sabun: Arko
Fırça: OMEGA 11648
AS: Arko tıraş kolonyası
There are some who do not fear death, for they are more afraid of not really living. -Ancient proverb
(15/10/2015, Saat: 10:59)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
@koolandgang, @bruce, @onurcakcak komşular. Fotoğraflar harika olmuş. Smile

Uzun zamandır sevgili imdat çekicimle tıraş olmuyordum. Özlemişim. Seviyorum ben bu aleti. Smile

Maggard Razors Sweet Orange Preshave Oil
Faena Mastic, Rose & Cedarwood Tıraş Sabunu
Edwin Jagger Super Badger Tıraş Aleti (Hala satılık)
Merkur Futur Tıraş Aleti
Rapira Jilet
L'Occitane Cedre & Oranger Tıraş Sonrası Balm

2gtuu7q.jpg

Sıhhatler olsun komşum bende diyordum nereye gitti bu çekiç Big Grin Yandan bakınca benziyormuş gerçekten
@Mehmet Kiraz, herkes imdat çekici diye dalga geçiyor. Benim ise her zaman imdadıma yetişip güzel bir tıraş çıkartıyor. Özellikle de yakın tıraş olmak istediğim günlerde 7. ayarda WTG, 2-3. ayarda XTG, 1. ayarda ATG oluyorum. Sonuç harika oluyor.

Maggard Razors Sweet Orange Preshave Oil
Faena Mastic, Rose & Cedarwood Tıraş Sabunu
Edwin Jagger Super Badger Fırça
Merkur Futur Tıraş Aleti
Laser Jilet
L'Occitane Verdon After Shave Splash

33af682.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(16/10/2015, Saat: 00:17)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne güzel insanın bir yerde durabilmesi ve mutlu olabilmesi  Smile

Biz de o dal senin, bu dal benim uçup, konuyoruz  Rolleyes

Estağfirullah üstadım, sadece sevdiğim şeyler konusunda ısrarcıyım. Farklı tat ve koku denemek de eminim güzeldir. TOBS Sandalwood büyükannemin evinin kokusunu anımsatıyor, her tıraş olduğumda güzel anıları hatırlayıp gülümsememe sebep oluyor Blush
@cihankeskin sirf tipinden dolayi o cekice hic yakinlik duyamadim simdiye kadar Smile
Tıraş Öncesi: Taylor of Old Bond Street Sandalwood Pre Shave Oil
Fırça: Artesania Romera Chubby Silvertip
Sabun: Taylor of Old Bond Street Sandalwood
Tıraş Aleti: Merkur 37G Slant
Jilet: Timor Solingen
Tıraş Sonrası: Feret Bloc Hyalin d'Alun, Taylor of Old Bond Street Sandalwood Aftershave Gel, Taylor of Old Bond Street Cologne, Taylor of Old Bond Street Sandalwoof Talcum
d95cd45f84ebf38eab78941428d3d53c.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,774 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,453 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,207 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,380 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,571 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,814 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,265 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,036 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: