En Son Ne Aldınız ?
btoprak hocam hayırlı olsun. Harika görünüyor, Güle güle kullanın. Özlem sona erdi sonunda Smile
Çok güzel görünüyor @btoprak komşum. İyi günlerde kullanın Smile
btoprak hocam güzel günlerde kullanın, Thater fırçalar çok sade ve çok şık fırçalar Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Hayırlı olsun @btoprak üstat, sonunda sağ salim gelmiş Smile
www.BarbarosRazors.com

Hepinize teşekkür ederim Sayın @izbe, @Turkuvaz1, @Chinaski, @theunnamed.

@izbe üstad cidden hasret sona erdi yani Smile. @Chinaski üstadım hem estetik hem istediğim gibi ufak boyutta, hem de ergonomik hoş bir sapı var. Mutlu etti beni Smile.
Razorock fırça ilk sentetik fırça deneyimim oldu.
Dün akşam bir kaba bastığım ve uzun zamandır kullanmadığım kurumuş arkoyu biraz yumuşattıktan sonra yaptığım köpürtme işleminden tam not aldi. Daha önce bu kadar cabuk ve kaliteli köpük yapamadığımı fark ettim. Ben mi abartıyorum yoksa gerçekten öyle mi?
Alan komşularım da denedikten sonra yorum yaparlarsa sevinirim.
Sentetiklerin bir güzelliği @ferhat1905 komşum. Az malzeme ile çok ve kolay oluşan köpük birde içlerine haps olmamasıda bir avantaj.
(13/10/2015, Saat: 14:09)Turkuvaz1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sentetiklerin bir güzelliği @ferhat1905 komşum. Az malzeme ile çok ve kolay oluşan köpük birde içlerine haps olmamasıda bir avantaj.

Şaşırmadım desem yalan olur. Bu zamana kadar porsuk ve domuz fırça kullandım.
Diğer sabun ve kremlerde nasıl performans gösterecek merak ediyorum.
Anlayacağınız bir süre sentetiğe devam.

Tabi bu noktada porsuğum yüzdeki masaj etkisini görmeyi beklemiyorum. Onu devre dışı bıraktığımdaki yorumum bu.
@ferhat1905, eğer gerçekten hoşlandıysanız bir de ej/mühle xl v2 deneyin derim.
@btoprak komşum Thater gerçekten de çok güzel. Güle güle kullanın.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: