En Son Ne Aldınız ?
(01/10/2015, Saat: 23:57)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: makas

Omegawerk solingen Germany
16cm

usturalar

tennis, weltmeister,paul muller

Hayırlı olsun ayha-al komşum, güzel günlerde kullanın.
(01/10/2015, Saat: 00:21)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Guzel bir kombine oldu

e67ses.jpg

iqbipv.jpg

güle güle kullanın ayha-al komşum, makas enteresan gerçekten Smile
Son olarak Nivea Men %0 Alkollü AS'inden aldım yine, kokusu biraz garip ama hoşuma da gitmedi değil
Teşekkürler arkadaşlar.
@ihtilaf hocam valla ölçmedim loftu ama kısa loft küçük düğüm bu fırça. 50mm civarı tahmin ediyorum Duke ile kıyaslayınca.
@seiko valla 6-7 ay break in olmuş omega ile bütün bayram tıraşlarımı oldum. İstanbula geldiğim dakika semogue siparişini geçtim. Bu da öyle olacaksa benim için sorun olmaz. Omega saplarına göre gerçekten muhteşem bu akrilik saplar!
@btoprak valla sıra tesadüfen öyle oldu. Duke'un pabucunu dama atabileceğim bir rotasyona sahip değilim, benim rotasyonda her fırça değişik karakterde şu an. Makineyi ve masamda yakalayabileceğim ışık oyunlarını deniyordum, böyle denk geldi. Smile
d68534e623dc863e17cf9dc6d7fd4e64.jpg
Bunu alsimWink

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Güzel günlerde kullanın @mirzacem komşum Smile
(02/10/2015, Saat: 17:46)Turkuvaz1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günlerde kullanın @mirzacem komşum Smile
Tesekkur ederim. Birde sanguie r5 new aldik bakalim o gelirse onuda ekliycem cok değişik birsey o daWink

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben antiga barberia ustarasını daha estetik buluyorum. Sanguine r5 bana biraz kaba geliyor. New derken bunu kast ediyosunuz galiba; değişikmiş baya gerçekten Smile

wikppz.jpg
Metropol Süpermarketten 2 paket 6'lı Bic Metal aldım. Haftaya olan planımda Speickın bazı ürünleri olacak.
(27/09/2015, Saat: 22:48)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Getirmesi biraz zahmetli oldu ama değdi Big Grin

205qfir.jpg

Güle güle kullan candova.
Sebamed balsam ben de istiyorum. Yurt dışına çıkmayı bekliyordum ki sen gelmişsin zaten

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: