En Son Ne Aldınız ?
Belki konu dışı olacak hatta ve hatta önceden de konuşulmuş olabilir ama Dovo Shavette ve Coolcut sahibi olanlar varsa, güncel görüşlerini aktarabilirler mi ikisinin arasındaki benzerlikler, farklar hakkında?
(30/09/2015, Saat: 23:05)yigitemre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belki konu dışı olacak hatta ve hatta önceden de konuşulmuş olabilir ama Dovo Shavette ve Coolcut sahibi olanlar varsa, güncel görüşlerini aktarabilirler mi ikisinin arasındaki benzerlikler, farklar hakkında?

Dovo kullandım ve sevemedim,bana çok hafif geldi,elim alışmadı ayrıca jilet açıklığı da fazla affetmiyor
Dovo ya yarım jilet takılıyor fakat red holder adlı parçayı almak lazım ayrıca kendi jiletleri daha büyük.Ayrıca siyah ve yeşil holder aparatlarla kendi jileti takılıyordu.Fiyat olarak cool dan yüksek,fotoğraflarda hep büyük battal görünsede biraz tel maşa gibi gelebilir hafiflğinden dolayı,kalite olarak Dovo nun üretimleri cool dan iyi,jilet yükleme biraz daha kolay coola göre

Coolcut bildiğimiz ortadirek işi,yarım jilet kullanıyor,ağırlık ve denge olarak sevdim,tam jilet kullanan tipleri de var genelde hepsi DE jilet kullanıyor,fiyat Dovo dan uygun,jilet yükleme ona göre zor ,kalite olarak Orjinal dovo dan geride
(30/09/2015, Saat: 23:15)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dovo kullandım ve sevemedim,bana çok hafif geldi,elim alışmadı ayrıca jilet açıklığı da fazla affetmiyor
Dovo ya yarım jilet takılıyor fakat red holder adlı parçayı almak lazım ayrıca kendi jiletleri daha büyük.Ayrıca siyah ve yeşil holder aparatlarla kendi jileti takılıyordu.Fiyat olarak cool dan yüksek,fotoğraflarda hep büyük battal görünsede biraz tel maşa gibi gelebilir hafiflğinden dolayı,kalite olarak Dovo nun üretimleri cool dan iyi,jilet yükleme biraz daha kolay coola göre

Coolcut bildiğimiz ortadirek işi,yarım jilet kullanıyor,ağırlık ve denge olarak sevdim,tam jilet kullanan tipleri de var genelde hepsi DE jilet kullanıyor,fiyat Dovo dan uygun,jilet yükleme ona göre zor ,kalite olarak Orjinal dovo dan geride

Cevabınız için sağ olun üstadım. Bende var Stainless Shavette. Bahsettiğiniz siyah holder hatta guardlı holderda var. Ama maalesef sırf DE ile kullanabildim. İkisinin arasındaki farkları şu yüzden sordum, genel olarak Shavette'yi seviyorum kısa tıraşlarda. Tıraş uzayınca, elimde ıslanınca baya, scale'in parmaklarıma değen kısmı sanki kemiklerime karşı bir Tecavüzcü Coşkun edasıyla yaklaşıyor. Çok can sıkıcı bir durum bu ve bu yüzden 3-4 gün önce orta dudakta bir kazı çalışması yaptım. Bunu agresifliğinden değilde scaleden olması beni bir plastik saplı ikinci bir jiletli usturaya yönlendiriyor. Bu yüzdende bir fikir danışayım dedim.
(30/09/2015, Saat: 23:30)yigitemre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevabınız için sağ olun üstadım. Bende var Stainless Shavette. Bahsettiğiniz siyah holder hatta guardlı holderda var. Ama maalesef sırf DE ile kullanabildim. İkisinin arasındaki farkları şu yüzden sordum, genel olarak Shavette'yi seviyorum kısa tıraşlarda. Tıraş uzayınca, elimde ıslanınca baya, scale'in parmaklarıma değen kısmı sanki kemiklerime karşı bir Tecavüzcü Coşkun edasıyla yaklaşıyor. Çok can sıkıcı bir durum bu ve bu yüzden 3-4 gün önce orta dudakta bir kazı çalışması yaptım. Bunu agresifliğinden değilde scaleden olması beni bir plastik saplı ikinci bir jiletli usturaya yönlendiriyor. Bu yüzdende bir fikir danışayım dedim.

Dovo elime oturmadı ve hafif geldi.Bende de bir hatırası var.coolcut deneyin bence pişman olmazsınız plastik yada ahşap saplı alın metal saplı olanlar daha ağır
(01/10/2015, Saat: 00:21)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Guzel bir kombine oldu

Gerçekten de güzel olmuş. Güle güle kullanın komşum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Salı Semogue 610 geldi. Akrilik sapı cidden çok beğendim. Sadece düğüm küçük mü onu düşünüyorum, daha kullanmaya başlamadım bakalım.
Sony A6000 kameram dün geldi. Yanında Manfrotto Pixi Mini ve Lexar 16gb kart da aldım. Sabancı yurtları ışık olarak çok kötü ama tripod sayesinde uzun pozlama yapıyorum. Bir kaç örnek;

14vjij4.jpg
2jc9am8.jpg
(01/10/2015, Saat: 00:21)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Guzel bir kombine oldu

e67ses.jpg

iqbipv.jpg

Güle güle kullanın komşum
Ara makasını merak ettim !!
Güzellerim geldi.
Li_jun Üstad'ımın eline sağlık.

3b6151c21d3aa27faf510fe06f072346.jpg

801258a0c0c4581c4304b0d227649eee.jpg

4678fb1ac7340bef8e9892fe05da2e91.jpg

26a4052396f9378f887c4a31b973e9fa.jpg

e5fa0234332caf7e13862b3a398f7727.jpg
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Harika fırçalar komşum, saat detayına bayıldım resmen. Güzel günlerde kullanın.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(01/10/2015, Saat: 14:28)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harika fırçalar komşum, saat detayına bayıldım resmen. Güzel günlerde kullanın.

Üstadım sağolun güzel temenniniz için, daha güzellerini kullanın inşallah .
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: