En Son Ne Aldınız ?
(27/09/2015, Saat: 16:42)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotograftada sikinti var hocam. Bana verilen olculer 29/49. Buyuk ihtimalle onumuzdeki hafta bana gelecek , daha detayli bilgi veririm.

Üstad göz dolduruyor resmen. Çok güzel görünüyor, iyi günlerde kullanın.
(27/09/2015, Saat: 16:42)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotograftada sikinti var hocam. Bana verilen olculer 29/49. Buyuk ihtimalle onumuzdeki hafta bana gelecek , daha detayli bilgi veririm.

Hayırlı olsun,band band parlıyor Smile
Foto da görünen düğüm 28-30 mm arası gibi duruyor
Loft ölçüsüyle tam sabun canavarı olmuş
Tesekkur ederim btoprak hocam. Daha iyileri sizin olsun ins.
Ihtilaf hocam tesekkur ederim. Hemen de gondermeyi yapmissiniz 2 band incelemesine. Smile

Nasip olursa 3 hafta icinde tamamlamayi planliyorum. Ama incelenecek firca sayisi bir anda 7 oluverdi. Butce mahvoldu. Shavemac gumruge takildi. Inek daga kacti. Yandi bitti kul oldu. Smile
@Chinaski etiket için teşekkürler. Emeğine sağlık.

@izbe

Güzel günlerde kullanın şahaneymiş. Fırçanın fotoğrafını PETA'ya porsuk katliamının delili olarak sunsak olay olur, çok toraman duruyor Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(27/09/2015, Saat: 17:16)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ihtilaf hocam tesekkur ederim. Hemen de gondermeyi yapmissiniz 2 band incelemesine. Smile

Nasip olursa 3 hafta icinde tamamlamayi planliyorum. Ama incelenecek firca sayisi bir anda 7 oluverdi. Butce mahvoldu. Shavemac gumruge takildi. Inek daga kacti. Yandi bitti kul oldu. Smile

Güzel fırçalar güzel incelemeler bekliyor bizi Smile
Shavemac alem firma ne iletişim nede fiyatı düşük yazma inceliği

@btoprak üstadın thater incelemesi kışı bulacak galiba Angel
Tesekkur ederim Straht hocam, peta dan once paypal ekstremi hanima gostersem daha buyuk olay olur gibime geliyor. Smile
(27/09/2015, Saat: 17:27)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel fırçalar güzel incelemeler bekliyor bizi Smile

@btoprak üstadın thater incelemesi kışı bulacak galiba  Angel

Üstadım ilk önce izbe üstaddan alacağız incelemeyi sanırım. Sonra ben de alabilirsem üstadın yorumlarına dipnot yaparım artık Smile.
@izbe hocam, güzel günlerde kullanın, incelemeleri bekliyoruz.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(27/09/2015, Saat: 17:27)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel fırçalar güzel incelemeler bekliyor bizi Smile

@btoprak üstadın thater incelemesi kışı bulacak galiba  Angel

Shavemac benim için düşük yazmıştı. Sanırım burada anahtar iletişimi Almanca yapmak. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: