En Son Ne Aldınız ?
(21/09/2015, Saat: 23:08)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, pek ileri bilgim yok ama gözlemlediğim kadarıyla isananın sentetik fırçası porsuk fırçasına göre daha ufak çaplı düğüme sahip, kıl sayısı da porsuktan daha az gözüküyor ama yerli piyasada satılan banat ve niva gibi sentetik fırçalardan omurga olarak çok daha üstün, kıl kalitesi de iyi duruyor. Henüz kullanmadım ama fiyatına göre pişman etmez bence alın.
Şeytan dürttü cidden, bir anda galeyana gelip gillette seyahat setini aldım Smile

recklesstr komşum bugün Marmara Forum'daki Carrefour SA'da 35 lira civarındaydı aynı set iyi kapatmışssınız çantası harici bir numarası yok Big Grin
(22/09/2015, Saat: 15:59)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa'ya çıkartma yapmışsınız komşum Smile iyi günlerde kullanın.

Teşekkür ederim komşum daha iyileri, daha güzelleri sizin olsun. Malum şubatta gitmeden evvel yaptığım alışveriş biraz zayıf geçmişti eksiklerim gediklerim çoktu tamamladım. Bu Şubat'a birkaç tane artisan sabun'a başlamak istiyorum, memnunum standart kullandığım ürünlerden fakat o dünyaya bir giriş yapmak farz oldu Smile Alımlar durmadı bugün de toplamda 15 liraya iki tane tıraş tası (büyük ihtimal alüminyum herhalde) ve bir kutu Rapira Klasik Pembe-Mavi olan jiletlerden aldım. Permasharp kırık ustura jileti arıyordum Kocamustafapaşada bulamadım. Planlarımda Marmara Forumdaki The Body Shop var ama bilmiyorum artık duruma göre halledeceğiz.
@OnLyTNT, @Mehmet Kiraz; Daha iyileri sizlerin olsun komşular.

@Mehmet Kiraz; Zamanım olunca Fokion ile olan kısa sohpetimizi ve fotoğraflarımızı da ekleyeceğim.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(23/09/2015, Saat: 01:16)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: recklesstr komşum bugün Marmara Forum'daki Carrefour SA'da 35 lira civarındaydı aynı set iyi kapatmışssınız çantası harici bir numarası yok Big Grin
Evet komşum, ben de bu sabah setin içinden çıkan balm'ı a101'de gördüm, tek başına balm 8 lira idi. Dediğiniz gibi çok iyi denk geldi Smile

(23/09/2015, Saat: 01:25)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum daha iyileri, daha güzelleri sizin olsun. Malum şubatta gitmeden evvel yaptığım alışveriş biraz zayıf geçmişti eksiklerim gediklerim çoktu tamamladım. Bu Şubat'a birkaç tane artisan sabun'a başlamak istiyorum, memnunum standart kullandığım ürünlerden fakat o dünyaya bir giriş yapmak farz oldu Smile Alımlar durmadı bugün de toplamda 15 liraya iki tane tıraş tası (büyük ihtimal alüminyum herhalde) ve bir kutu Rapira Klasik Pembe-Mavi olan jiletlerden aldım. Permasharp kırık ustura jileti arıyordum Kocamustafapaşada bulamadım. Planlarımda Marmara Forumdaki The Body Shop var ama bilmiyorum artık duruma göre halledeceğiz.

Çok sağolun komşum, cümlemizin Smile İstanbul'da her türlü ürün, mağaza var, gereken sadece zaman, sabır ve bütçe. İyi avlar komşum Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
alr9n9.jpg

Whippeddog' dan sentetik düğümüm için aldığım sap.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(23/09/2015, Saat: 13:48)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Whippeddog' dan sentetik düğümüm için aldığım sap.

Güzel günlerde kullanın,rengi böylemi yoksa foto da biraz koyu mu çıkmış ?
@ihtilaf, teşekkür ederim. Fotoğrafta koyu çıktı biraz, telefonla çektiğim için tam ayarını tutturmak mükün olmuyor Smile.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Dovo Klipette Stainless Steel ve Bloc Hyalin Alum Block.
Acta est fabula, plaudite.
Büyükçekmece Çarşıdaydım. Bir seyyar satıcıdan Rimei Üç Parça tıraş aleti ve altı tane Astra Yeşil aldım.
(23/09/2015, Saat: 13:48)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: alr9n9.jpg

Whippeddog' dan sentetik düğümüm için aldığım sap.
Hocam hayırlı olsun, butterscotch mu oluyor bu?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: