En Son Ne Aldınız ?
@Turkuvaz1 teşekkürler komşum, eskiden hiç koklamamistim ama bu kokuları güzel gerçekten de.

@candova komşum, durum fena gerçekten de. Hatunlarin ayakkabı alışverişine döndü mevzu Smile

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(05/09/2015, Saat: 02:24)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım bu iş yaparmı? Bendede seramik bıçaklı remington var paranın para zamanı bir arsa fiyatına almıştım ama 5 seneyi devirdi şimdi beni değiştir diyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İş yapar üstadım. Kabaca anlatmaya çalışayım.

Bu ürünü tercih etmemin en büyük nedeni hızlı şarj olması. Lityum pili var 1 saat şarj ile 50 dk kullanım süresi var (kağıt üstünde). Panasonic ER508 12 saatte şarj oluyordu mesela, en lazım zamanda yolda kalabiliyordu ama bu model kablo takılı iken de kullanılabiliyor o yüzden pilini çıkarttım şu an çalışmaya devam ediyor. Philips ise kablo ile çalışmıyor bu negatif yanı. Panasonic kaliteli alet kesinlikle, hala sıfır gibi duruyor aslında ama detay işlerde çok kaba kalıyor ve tarak numaları artışları yeterli değil. Örneğin favorileri inceltmede yetersiz kalıyordu ve bıçak ağzı geniş olduğu için detay çalışmak zordu...

Philips' in aparatları geniş her türlü kıl tüy işinde kullanılabiliyor, diğer modellere göre en geniş olanaklar bu cihazda sanırım. Burun/kulak aparatı bence çok başarılı, çok güvenli. Elimdeki kalem tipli benzer ucuz ürünler keskin değil çekiştiriyor zırt pırt pil değişimi gerektiriyordu (direk çöpe gittiler iki tane vardı). Bunun başlığı hem keskin hem güçlü kalıyor bunların yanında hem de güvenli.

Vücut tüyleri için olan biçer döver (hem makas gibi kesen hem elekli olan başlık ) yine oldukça başarılı buldum. Gayet güzel iş gördü. Yine sadece elekli olan küçük başlık çok güzel, detay yerlerde güzel iş yapıyor.

Saç/sakal olan aparatı kullanmadım ama düzgün çalışacağını düşünüyorum. Genel olarak ben oldukça memnun kaldım bu üründe. Aparatların kullanımı geniş ve güzel çalışıyor, kolay sökülüp takılabiliyor vs.. Malzeme kalitesini de yeterli buldum ama ne kadar sağlam bir ürün olduğunu elbette zaman gösterecek.
Haydi hayırlı tıraşlar...
@cihankeskin, güle güle kullanın, Denim Musk' ın kokusu nasıl?

@GartBnx, vay vay vay Smile, güle güle kullan.
Vakit ayırıp detaylı cevap verdiğiniz için teşekkür ederim @onlytnt. Kablo takılı iken çalışması benim için en önemli kriter diyelibilirim zaten remington u seramik bıçaklar için değil kabloda çalıştığı için almıştım. Fiyatıda makul görünüyor

e mail adresim tipsol@me.com
Vakit ayırıp detaylı cevap verdiğiniz için teşekkür ederim @onlytnt. Kablo takılı iken çalışması benim için en önemli kriter diyelibilirim zaten remington u seramik bıçaklar için değil kabloda çalıştığı için almıştım. Fiyatıda makul görünüyor

e mail adresim tipsol@me.com
Ne demek üstadım, sorulunca keyifle yazdım. Yalnız Philips kablo ile çalışmıyor tekrar belirteyim orada bir yanlış anlaşılma olmasın. Biraz karışık yazmışım orayı Smile.
(05/09/2015, Saat: 13:08)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin, güle güle kullanın, Denim Musk' ın kokusu nasıl?

@GartBnx, vay vay vay Smile, güle güle kullan.

Komşum yine benimle @Chinaski komşum karıştı galiba. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(05/09/2015, Saat: 11:23)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İtalya seyahatinde aldıklarım, her ne kadar gitmeden almayacağıma kendime söz versem de tesadüfen karşıma çıkan dükkânlarda görünce dayanamayıp aldım. Özellikle bu kurda niye böyle çılgınlık yaptım bilmiyorum ama bu hastalık iliklere işlemiş orası kesin. Son kuruşa kadar bunlara ve parfümlere yatırdım Smile

Güle güle kullanın komşum. Ben de hala Boellis Panama 1924 parfüme 100€ verilir mi diye düşünüyorum bu kurda.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(05/09/2015, Saat: 13:40)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum yine benimle @Chinaski komşum karıştı galiba. Smile

Eheh öyle olmuş Big Grin .
Teşekkürler @OnLyTNT ve @cihankeskin komşularım, kurdan ötürü fiyatlar inanılmaz duruma geldi zaten, ben de almayım diyordum ama gördükçe dayanamadım, bence sen de elinde tutsan dayanamaz alırsın Cihan komşum, malesef bağlanmışız Smile

Denim Musk kuvvetli odunsu biraz narenciyeli bir koku komşum, epey kalıcı kokular ve eski günleri hatırlattı bana.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: