krem tüplerindeki renk kodları
Sevgili forumdaşlar,
Son günlerde FB'ta diş macunu tüpleri ile ilgili tüpün alt kısmında yer alan renk barlarıyla ilgili bir paylaşım dolaşıyor. Buna göre;
Yeşil Bar = Natürel
Mavi Bar = Natürel + İlaç
Kırmızı Bar = İlaç + Kimyasal
Siyah Bar = Kimyasal
içerik anlamına geliyormuş.
Benim kullandığım diş macunu Rossmann Perladent mavi bar taşıyor. Şu an kullandığım tıraş kremleri ise;
Shoulton Old Spice = Siyah Bar
Evyap Gibbs = Siyah Bar
ikiside otomatikman çöpe gitti.
Sizlerde kullandığınız kremleri bu yönüyle inceleyip paylaşımda bulunursanız çok sevinirim.
Not:Windows tabanlı telefonumdan ne kadar uğraşsamda resim yükleyemiyorum. İlgililere duyurulur.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(11/07/2015, Saat: 11:16)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili forumdaşlar,
Son günlerde FB'ta diş macunu tüpleri ile ilgili tüpün alt kısmında yer alan renk barlarıyla ilgili bir paylaşım dolaşıyor. Buna göre;
Yeşil Bar = Natürel
Mavi Bar = Natürel + İlaç
Kırmızı Bar = İlaç + Kimyasal
Siyah Bar = Kimyasal
içerik anlamına geliyormuş.
Benim kullandığım diş macunu Rossmann Perladent mavi bar taşıyor. Şu an kullandığım tıraş kremleri ise;
Shoulton Old Spice = Siyah Bar
Evyap Gibbs = Siyah Bar
ikiside otomatikman çöpe gitti.
Sizlerde kullandığınız kremleri bu yönüyle inceleyip paylaşımda bulunursanız çok sevinirim.
Not:Windows tabanlı telefonumdan ne kadar uğraşsamda resim yükleyemiyorum. İlgililere duyurulur.

Bu konu daha önce irdelenmişti Smile
BKZ. : http://geltir.com/thread-3842-post-91321.html#pid91321
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Gitti guzelim Old Spice :-(
(11/07/2015, Saat: 11:54)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gitti guzelim Old Spice :-(

Yapmayın sakın atmayın hiçbirşeyinizi, inanmayın böyle şehir efsanelerine Smile
Temsil misal :
Signal white now diş macunu geçici beyazlaştırıcı ajanlar içeren tamamen kimyasal diş macunu ve işareti mavi . Teori çöktü Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Bilgi için teşekkür ederim Mustafa Bey. Tıraş kreminden hiç bahsedilmese bile yine de beni ikna etti. Bu arada ben kullan at diş iplerinden kullanıyorum. Seiko komşum her ikiside en az 75% civarı tüketilmiş idi. Elimde sadece Mustafa Bey'den aldığım Proraso Mentol sabun kaldı. Bitince kabına Arko basıp öyle devam etmeye niyetim var ...
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Logona Bio Ginko Krem onur7 18 6,922 02/02/2020, Saat: 00:57
Son Yorum: hlkkzn
  Lanolin içerikli tıraş krem ve sabunlari ynspektas 4 7,040 21/01/2019, Saat: 00:53
Son Yorum: FearOfATG
  En Performanslı Krem ? ynspektas 38 34,178 11/02/2018, Saat: 01:24
Son Yorum: ckeskin
  Kullandıklarım / Favorilerim (Krem) eggman 8 9,968 18/05/2015, Saat: 04:44
Son Yorum: ozgun41
  gül tras kremi (kokulu deil sadece, gül iceren krem, rose of Bulgaria gibi) evengr 7 13,092 01/08/2013, Saat: 23:44
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: