En Son Ne Aldınız ?
(08/06/2015, Saat: 19:47)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aleksey, sonunda kavustun pariltili makinene, güle güle kullan Wink

Benim elime yarin aksama dogru gecer, tirasi da ne zaman olurum bilmiyorum. Ama heyecanla bekliyorum kavusmayi. Tesekkur ederim hocam. Smile
@cihankeskin ve Aleksey komşularım hayırlı olsun. Şimdiden tahrişsiz , keyifli tıraşlar dilerim .

Fatip için bugün ben de çok gidip geldim ama son anda vazgeçtim. Impa ' da 60 TL bu arada ... Piccolo hemen alabilirim gibi Smile
Truefitt & Hill ürünleri uzun süredir aklımdaydı ama alışveriş listeme hiç girmemişlerdi. Candova üstad çok uygun fiyata verince dayanamadım yine Big Grin. Kendisine teşekkür ediyorum.

Speick, Onur98 üstadın hediyesi. Beni çok mahçup etti, teşekkür ediyorum kendisine. Yine aklımda olan yakın zamanda sipariş etmeyi düşündüğüm bir üründü. Çok isabetli bir hediye oldu Big Grin.

16bdpc7.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
fkb8r6.jpg
(08/06/2015, Saat: 21:34)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Truefitt & Hill ürünleri uzun süredir aklımdaydı ama alışveriş listeme hiç girmemişlerdi. Candova üstad çok uygun fiyata verince dayanamadım yine Big Grin. Kendisine teşekkür ediyorum.

16bdpc7.jpg

üstat iyi günlerde kullan Smile

Forumca alınan karar doğrultusunda Cihankeskin' in tüm banka hesaplarını ve kredi kartlarını dondurup yengeye teslim ediyoruz
2072fwx.jpg

25, 50 ve 100 ml şişeler ve Tariş Pirina sabun aldım. Tariş'in bir de Zeytinyağlı sabunu varmış ben bunu o zannedip aldım fakat ayrı ayrı ürünlermiş. Bu paketin rengi krem ve içindeki sabun yeşil renk, Zeytinyağlı sabununun paketi kahverengi ve sabun krem rengi.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(08/06/2015, Saat: 22:59)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2072fwx.jpg

25, 50 ve 100 ml şişeler ve Tariş Pirina sabun aldım. Tariş'in bir de Zeytinyağlı sabunu varmış ben bunu o zannedip aldım fakat ayrı ayrı ürünlermiş. Bu paketin rengi krem ve içindeki sabun yeşil renk, Zeytinyağlı sabununun paketi kahverengi ve sabun krem rengi.

Şişeleri nerden aldın kaptan? Bana da lazım bir kaç tane böyle koku çalışmalarım için. Çok güzel duruyorlar. Smile
@Aleksey

Komşum Kemeraltından aldım fakat tarif et desen edemem Smile Bir buluştuğumuzda götürebilirim.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(08/06/2015, Saat: 17:45)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum. Daha iyileri sizin olsun. tvbshaving.com dan aldım.
hocam, harika bir site, fiyatlari pek uygun gibi geldi bana. kesinlikle bir sonraki alisverisim bu site uzerinden olacak.
konu disina cikarsak, uygun fiyatli siteleri yazsak bir konuda?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: