Günün Tıraşı (SOTD)
(31/05/2015, Saat: 23:14)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alexsey yine harika bir kompozisyon ve cekim.sihhatler olsun.

Teşekkür ederim. Smile

(31/05/2015, Saat: 23:27)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhle R41
Gilette Silver Blue
Martin de Candre Fougère
Simpson Chubby 3 Best
Osma Şap
Speick After Shave Lotion

Martin de Candre çok güzel bir sabunmuş. Kayganlık ve koku şimdiye kadar rast geldiklerimin en iyilerinden! Gilette Silver Blue'yu ise iyiden iyiye sevdim. Hem keskin, hem konforlu... Sabunu denememe vesile olduğu için naayi'ye teşekkür ederim.

Sıhhatler olsun, MdC'yi bir de Plisson ile dene derim. Sihirli ikili oluyorlar birlikte.
Keyifli bir sabun, sunumuyla, kokusuyla. Smile
MdC ile bir sonraki tıraş mecburen Plisson ile olacak. Chubby ile girişirsem kafayı halleder, sakala kalmaz Smile
gurmekokular
  • Proraso pre krem
  • Haslinger Honig sabun
  • Tipsoft silvertip fırça
  • Thiers Issard Wolf and Sheep
  • Aqua Velva Ice Blue
  • The Real Shaving balm
3 günlük sakal 2 perdede ve bir iki rötuş ile sinek kaydı tıraşımı oldum. Ustura tıraşını seviyorum ben ya Smile
99jk2b.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
3017'nin ilk tıraşı Musgo Real ile oldu. Daha önceden de kullandığım için elimdekiyle ancak 1 tıraş çıkartabildim. Sanırım suyu fazla kaçırmışım. Pek tatmin edici bir tıraş olmadı.

174dhs.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
ev yapımı tıraş öncesi yağı
barbus krem
fs silvertip
ej89
feather
old spice classic as
Proraso Pre Yeşil
Proraso Yeşil Sabun
Tipsoft Manchurian
Rimei
Rapira
Nivea Balsam

Proraso nun sabunu kreminden daha kaliteli geldi.Çok hoşuma giden bir ürünmüş.

(31/05/2015, Saat: 23:27)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhle R41
Gilette Silver Blue
Martin de Candre Fougère
Simpson Chubby 3 Best
Osma Şap
Speick After Shave Lotion

Martin de Candre çok güzel bir sabunmuş. Kayganlık ve koku şimdiye kadar rast geldiklerimin en iyilerinden! Gilette Silver Blue'yu ise iyiden iyiye sevdim. Hem keskin, hem konforlu... Sabunu denememe vesile olduğu için naayi'ye teşekkür ederim.
Sıhhatler olsun Smile
Herkese sıhhatler olsun. Bugünün tıraşında ondüla tıraş aleti, proraso hassas sabun, perma-sharp jilet ve isana men porsuk kılı fırça önemli rol oynadı. Özellikle ondüla beklentimin üzerinde çıktı, sinekkaydı tıraş sağladı.
2vtxz81.jpg
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Herkese sıhhatler olsun. Bugünün tıraşında ondüla tıraş aleti, proraso hassas sabun, perma-sharp jilet ve isana men porsuk kılı fırça önemli rol oynadı. Özellikle ondüla beklentimin üzerinde çıktı, sinekkaydı tıraş sağladı.<br />
2vtxz81.jpg

Sihhatler olsun komsum,yanlis hatirlamiyorsam 84 yilinda ondula alet kullanmistim cok keyifli tirasi vardi diye hatirliuorum
Zaman ve mekan içinde herşey değişkendir.
Sıhhatler olsun komşularım.

Gece tıraşımda neler kullandım

- Standart Razor
- Gillette 7 o'clock Super platinum (siyah) (2.tıraş)
- Faena Vanilla & Lanolin Premium sabun
- Tipsoft short loft pre.silvertip extra dense fırça
- EJ Sabun köpürtme kasesi

Sabunun nemlendirmesi hakkında fikir sahibi olabilmek adına ne balsam ne de after shave kullanmadım.
Ancak balsam kullanmışım gibi uzun süre nemlendirme sağladı. Çok memnun kaldım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,816 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,460 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,210 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,396 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,576 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,831 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,292 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,037 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,239 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: