En Son Ne Aldınız ?
90607b80ad06f0da6534c9e42702129b.jpg

@naayi hocamla bulustuk bugun, bu guzellikleri teslim aldim. Kendisine tekrar tesekkur ederim. Smile
(13/05/2015, Saat: 20:55)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 90607b80ad06f0da6534c9e42702129b.jpg

@naayi hocamla bulustuk bugun, bu guzellikleri teslim aldim. Kendisine tekrar tesekkur ederim. Smile

Güle güle kullan @Aleksey hocam, Stirling'ler kaç gr. acaba?
Acta est fabula, plaudite.
naayi hocam sağolsun bende "Tiki Pumpkin Lager, Soap Commander Renewal, Soap Commander Passion" sabunlarımı aldım. Kendisine tekrar buradan teşekkür ediyorum.

İlk izlenimim kokular üzerine olacak. Tiki Pumpkin Lager bebe bisküvisi gibi kokuyor, donyağı bazlı bir sabun, sığır içyağı kullanıyorlarmış, iyi köpük yapmasını bekliyorum. Diğer ikisi vegan cinsi sabunlar. Sanırım sabun dünyasında sabunlar Tallow Based-Vegan Based diye ikiye ayrılıyor. Vegan tabanlı sabunlarda hayvansal ürünler kullanılmıyormuş, ama daha önce Tiki Fougere Vegan Based sabun kullandım köpük sorunu yoktu. Netteki izlenimlerden çıkardığım sonuca göre memnun kalacağımı tahmin ediyorum. Ayrıca kokuları da çok ferah ve güzel.

Bu üçü bir nevi stok amacıyla alınmış sabunlar, ne zaman sıra gelir bilmiyorum ama sıra geldiğinde umarım deneyimlerimi paylaşma imkanı bulurum, çünkü cidden çok güzel görünüyorlar Smile.
@Aleksey, @btoprak arkadaşlar güle güle kullanın Smile

@Bruce, o stirling'ler numune boy, 30g falan galiba. Normal boyları da var, Aleksey değişik kokuları deneme amaçlı mini boyutlardan istemişti.
Jilet Jilet Jilet Feather 7 paket (70 adet). Cella sabun, D&G the one Aftershave Aftershave Aftershave
@Aleksey

Güzel günlerde kullan bu güzelleri. Aklıma bir şey takıldı, sen elde sabun birikti yeter artık bunları bitirmem lazım diye 3017'yi çıkarmadın mı başımıza Big Grin
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

@Bruce evet 30 gram. Tesekkur ederim.

@Straht valla hocam hic sorma. Bir baktim masamdalar. Bu ara finallerdi kendi sabunumdu projelerdi bosladim 3017yi, tiras olmak icin tiras oluyorum. Sad
28ulis7.jpg

Favori düzelticiyi 20 liraya, sarma aleti harici malzemeleri ise 30 liraya aldım.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(14/05/2015, Saat: 02:13)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Favori düzelticiyi 20 liraya, sarma aleti harici malzemeleri ise 30 liraya aldım.

Güle güle kullan komşum. O sarma aletini kullanmayı bir türlü beceremedim. Hep elde sarmaya devam ettim ben.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
İmpa dan az önce geldi
2l51ue.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: