En Son Ne Aldınız ?
(26/04/2015, Saat: 00:18)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O tartinin linki varsa atar misin komsum, bana da lazim bir proje icin. SmileSmile

(26/04/2015, Saat: 00:19)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de şimdi baktım. hepsiburada.com da envai çeşidi var. Smile

Smile

Google'a sinbo mutfak terazisi yazınca çıkıyor zaten. Birçok çeşidi de mevcut.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Aleksey, güzel günlerde kullan yeni fırçanı. Merak ettim acaba hangi knot geldi Smile
gurmekokular
(26/04/2015, Saat: 00:49)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aleksey, güzel günlerde kullan yeni fırçanı. Merak ettim acaba hangi knot geldi Smile

Tesekkur ederim hocam, bildigim kadariyla normal serideki dugumlerden degil bu. Ozel seri bir silvertip.
Çin Futur u geldi. Siyah istememe rağmen altın rengi göndermişler.

ad003b7070f164510f2ab0a5d70c69d6.jpg
(27/04/2015, Saat: 13:09)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çin Futur u geldi. Siyah istememe rağmen altın rengi göndermişler.

Güle güle kullanın. Diğer siyah renkli ürünler neyin nesi?
Haydi hayırlı tıraşlar...
Cakma futur u ureten firmadan 2 tane de firca tutucu istemistim. Onlar hocam.
(27/04/2015, Saat: 13:51)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın. Diğer siyah renkli ürünler neyin nesi?
Komşum güzel günlerde kullanın. Sanıyorum fırça ve askılar siyah olanlar?
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Dogrudur hocam. Tesekkur ederim.
İmpa dan sipariş im geldi
14o81lf.jpg
bi de edwin jagger aloevera sabun aldim
(27/04/2015, Saat: 14:41)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa dan sipariş im geldi
14o81lf.jpg
bi de edwin jagger aloevera sabun aldim

Hayırlı olsun komşum,R 41 mi o? Bende Mayıs ayının ilk haftası almayı düşünüyorum.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: