Füme Traş sabunu 300gr Plastik kutulu
benim de geleneksel tıraşa yönelmemin bir nedeni de ekonomik, keyfi yanında,
Smile
evet bir de o dikkatimi çekti, birçok kişinin forumda çeşitli sabunu, kremi var,
acaba bu ürünlerin raf ömrü nedir, yani ömrü bitmeden ziyan olursa yazık o kadar güzel ve sanırım da biraz pahalı ürünlere Undecided

iki yüz ...
Hocam eğer tıraş sabunları, kremleri bozuluyorsa büyük maddi hasar meydana gelir bende Smile
Saygılar
(13/04/2012, Saat: 00:52)ErolBöğrek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim de geleneksel tıraşa yönelmemin bir nedeni de ekonomik, keyfi yanında,
Smile
evet bir de o dikkatimi çekti, birçok kişinin forumda çeşitli sabunu, kremi var,
acaba bu ürünlerin raf ömrü nedir, yani ömrü bitmeden ziyan olursa yazık o kadar güzel ve sanırım da biraz pahalı ürünlere Undecided
(13/04/2012, Saat: 00:59)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam eğer tıraş sabunları, kremleri bozuluyorsa büyük maddi hasar meydana gelir bende Smile
Saygılar
(13/04/2012, Saat: 00:52)ErolBöğrek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim de geleneksel tıraşa yönelmemin bir nedeni de ekonomik, keyfi yanında,
Smile

yani moraliniz bozmak istemem de, sanki kremler daha hızlı gider ... gibi geliyor bana, hani sabun kuru, aslan arko 2018 diyor mesela Smile

iki yüz ...
bir tarihleri var evet amma bitince ne oluyor ki acaba? hep derlerdi kozmetikte son kullanma tarihi olmaz diye, arkoda var böyle bir tarih, diğerlerine bakmadım. kurur mu, erir mi, zehirler mi, ne olur ki? hep merak etmişimdir Smile
selamlar.
proraso ömür 12 ay, MWF 36 ay olarak yazmış,
fümeye fazla asılmayın bence yoksa kutuları çöpe atarsınız
proraso 12 ay mı yazmış Confused
haydi geçmiş olsun o zaman Confused
(13/04/2012, Saat: 01:27)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: proraso ömür 12 ay, MWF 36 ay olarak yazmış,
(13/04/2012, Saat: 09:08)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: proraso 12 ay mı yazmış Confused
haydi geçmiş olsun o zaman Confused
(13/04/2012, Saat: 01:27)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: proraso ömür 12 ay, MWF 36 ay olarak yazmış,

Hocam,ne yaptın proraso nun deposunumu yaptın yoksaSmile
Ben öyle 12 ayda bozulan krem hiç görmedim.Bence boşverin gitsin,ama öyle 5 senelik stok var ise fena Smile
yok hocam Big Grin
aslında iki kutu var ama o kadar az sıra geliyor ki prorasoya... bitmez diye düşünüyorum. Neyse artık havalar ısındı.. artık full proraso gidelim bakalım nolacak Smile
Saygılarımla
(13/04/2012, Saat: 09:16)bossyje Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam,ne yaptın proraso nun deposunumu yaptın yoksaSmile
Ben öyle 12 ayda bozulan krem hiç görmedim.Bence boşverin gitsin,ama öyle 5 senelik stok var ise fena Smile
(12/04/2012, Saat: 21:27)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kadarmı zor her milyoncuda ya da ne bileyim zincir marketlerde bulunabilmesini sağlamak.
Market, dükkan v.b yerlerde bulduğumda alır denerim yoksa uğraşmam.
Neyse ben kafa şişirdim biraz herhalde kusura bakmayın..

Zor... Hemde düşündüğünden daha zor... zincir marketlerin şartları çok ağır. Mal satmak ayrı dert ödeme almak ayrı dert, insert parasını ayrı ister, reyon parası ayrı ister... iyi satılan, iyi kar bırakan bir ürüne rakip olacaksa bu marjlar ona göre belirlenir vs. zincir marketlere ürün verip batan çok adam var memlekette.
Bir milyoncu yada kuaför toptancısı da haliyle kısa zamanda satışa dönecek ürünü stoğunda tutmak ister. Arko ve daha ucuz türevleri varken oralardan pazara girmekte zor...
Bu adam kaliteli bir ürün üretmiş, yol olarakta doğru bir yol tutmuş aslında... Mesele bizde adam gibi bir online satış sitesinin olmayışı. Mesela bu aralar gözüm opem comb goodfella marka makinelere takılıyor, iyi kötü araştırmadım ama alacak olsam varmı memlekette ??
sinekkaydı tıraş, boyalı ayakkabı, ütülü pantolon...
sayıca çok azız arkadaşlar Sad

yoksa hemen açayım bi online shop... ama bırakın bu işten geçinmeyi masrafını bile çıkarmayacağından oldukça eminim... masraftan kastım bağkur + vergi + stopaj + kira...
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 267 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,067,675 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 99,141 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 871 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,010 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 504,517 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,481 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,610 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,495 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,927 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: