En Son Ne Aldınız ?
@yigitemre hocam aynen katılıyorum, bu başlığın hatta ilk mesajına gönderdiğiniz nazarlıgi koymak lazım Smile
Hayır cidden yediğinde, içtiğinde, aldığında gözü yoktur kimsenin burada da ayıp oluyor bazen cidden Big Grin
@naayi üstadım, ben direkt forum logosunun yanına koyardım. Big Grin Bir ara saldırı oluyordu bildiğiniz gibi, ne kadar DDoS varsa durdurur belki nazar boncuğu. Big Grin
Hepinize cok tesekkur ederım.yigitemre, ts9funk, naayi, chinaski ustad
daha onceden paylasmıstım bir bit pazarı(Main nehri kenarı/Frankfurt) muhabbetini. Yanlış anlamayın ama bir valiz doldurdum bit pazarında ne var ne yok görmemişler gibi topladık.
şimdi ara ara görücüye çıkarıyorum.
Ha birde kilisenin satış yeri. Rahmetlilerden kalma ara sıra düzgün malzeme koyuyorlar. gittikçe uğruyorum.
Ne kadar etik yönü var bilmiyorum.Hikayenin hepsi bu
Ne zamandır aklımdaydı güzel oldu

2vi1m5c.jpg
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(03/04/2015, Saat: 08:57)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Punktal 100 bende de var komşum iyi bilenirse çok iyi tıraş çıkartır.  Çeliği serttir iyi keskinlik alır ama ağızda mikro kırık olmamasına dikkat ederek bilenmesi lazım. Güzel günlerde kullanın komşum.

Chinaski ustad ürünlerin hepsini inceledim. Anladığım kadaraıyla sıfır gözüküyor,kullanılmış gibi durmuyor, zaten paket içindeler.Daha denemedim ancak honlama ister herhalde. Wacker marka usturaları alırken rica ettim bileyip verdiler. Bunların durumunu bilmiyorum. Bit pazarı işi
(03/04/2015, Saat: 14:45)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne zamandır aklımdaydı güzel oldu

2vi1m5c.jpg

Güzel günlerde kullan @sertaç
Süper kupa finali tıraşı icin Smile
@ihtilaf, gönül isterki bunu uefa finali için almış olayım ama üstad maalesef bu seneye şampiyonlar ligi finali için inşallah Smile
Gerçekçi ol imkansızı iste şiarını aynen sürdürüyorum Big Grin
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
@ayha-al komşum, pakette ise NOS yani hiç kullanılmamış gibi göründü bana sadece biraz parlatma ister. Fabrika ağzı duruyordur üstünde ama tıraşa hazır olup olmadığını kontrol etmeniz lazım. Öncelikle koldaki kılları havada çok rahat kesiyor mu diye bakabilirsiniz sonra 40x ve ya daha büyük bir büyüteç varsa ağızda herhangi bir kırık ve ya düzgün olmayan bir şey var mı diye bakabilirsiniz. Benim tahminim son bir bileme işlemi gerekiyordur. Fillarmonica ve bir iki marka dışında fabrika ağızları genelde 8k dolaylarında bırakılıyor. Elinizde bitirme taşı varsa 20-30(doğal) ve ya 10-20(sentetik) tur deneyin derim.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: