Hammer LR Handle by Atto Kazanın
(23/03/2015, Saat: 18:09)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: McOrco çarçabuk bu sapa bi aparat, maparat takıp keyfimi kaçırmadan ben de

kibarca kabul edeyim ve özelden hemen mancho üstadıma adres göndereyim Big GrinBig Grin

Bu hareket bana yakıştı mı bilmiyorum  Confused  Blush

Çok sevindim sevgili @mornetto üstat. Adresi, Atto üstada bildirmek üzere bekliyorum Smile 
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(23/03/2015, Saat: 19:18)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: theenglishshaving ve diğer sitelerde vardır

Eyvallah dostum bi bakiim...
Kazanan komşularımı tebrik ediyorum Smile
Handle`lari bu sabah kargoya teslim ettim. Yurtici kargo ile yasanan sikinti nedeni ile,paketleri Aras kargo ile gonderdim.

Gule gule kullanin.
Teşekkürler Atıf Kaptan
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(26/03/2015, Saat: 19:32)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Atıf Kaptan
Rica ederim başkan.
Güzel bir organizasyon ve ayrı bir heyecan oldu. Teşekkürler kaptan
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
Atıf kaptan nezdinde mancho üstadıma sonsuz teşekkürler.... Sleepy

Göründüğünden çok daha kaliteli söyleyim..

Bunu akşam tıraşında kesinlikle tecrübe etmem gerek.

Çok çok teşekkürler tekrar Sleepy Sleepy
Güle güle kullanın @mornetto üstat. @Atto üstada bu nazik girişimi için ben de teşekkür ederim.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(27/03/2015, Saat: 17:59)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Atıf kaptan nezdinde mancho üstadıma sonsuz teşekkürler.... Sleepy

Göründüğünden çok daha kaliteli söyleyim..

Bunu akşam tıraşında kesinlikle tecrübe etmem gerek.

Çok çok teşekkürler tekrar  Sleepy  Sleepy

Mornetto komşum,tıraş olurken yüzünü falan kesme sonra senide mancho üsdadın yanına göndeririz. Smile
syg
Zaman ve mekan içinde herşey değişkendir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Proraso - Yılbaşı hediye paketi kazanın BigHillMe 121 75,597 08/01/2016, Saat: 22:40
Son Yorum: recklesstr
  Tipsoft Fırça Kazanın :) theunnamed 147 85,556 24/04/2015, Saat: 07:48
Son Yorum: ckeskin
  *** TAMAMLANDI *** G&C Hediye Paketi Kazanın theunnamed 155 104,477 15/04/2015, Saat: 15:15
Son Yorum: ferhat1905

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: