En Son Ne Aldınız ?
Almak nasip olmadı ama yakından inceledim, kusursuz işçilik,yüksek malzeme kalitesi var.

264kvm8.jpg
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
91b2e62e2fb0d25b877b52d3f12ba29d.jpg8e2724e350c6156deb4c4bdc15417daa.jpg11a368b2bfa517b384e6d8771eb14567.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Üstadım çok çok şık fırçalar, hayran kaldım desem yeridir. Güzel günlerde kullanın.
(23/03/2015, Saat: 15:23)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 91b2e62e2fb0d25b877b52d3f12ba29d.jpg8e2724e350c6156deb4c4bdc15417daa.jpg11a368b2bfa517b384e6d8771eb14567.jpg

"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(23/03/2015, Saat: 15:38)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım çok çok şık fırçalar, hayran kaldım desem yeridir. Güzel günlerde kullanın.

Tesekkurler loft uzun baya bakalim nasil olacak kullanimi

Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Güzel günlerde kullan @Aedan telefondan bakıyorum
Sentetik mi organik mi ?
(23/03/2015, Saat: 12:43)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Almak nasip olmadı ama yakından inceledim, kusursuz işçilik,yüksek malzeme kalitesi var.
264kvm8.jpg
Tıraştan çok, saç-sakal bakım ürünleri satıyor sanırım bu firma.

Sizin fırçalar da çok şık bu arada. Güle güle kullanın sevgili @Aedan üstat.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
@Aedan Dalvey 'den 2 muhteşem ürün daha almışsınız. Çok güzel görünüyor, güle güle kullanın.
Bugün Eminönünde Mustafa Bey'i (impaticaret) ziyaret ettim. Islak tıraşa yeni başladım ve ilk ekipmanlarımı uygun fiyatlı tutmuştum. Bu nedenle aldığım ilk DE alet Wilkinson Classic olmuştu. İlk Alışverişim

Bugün nihayet çok beğendiğim Merkür Futur Mat Satin makineyi aldım. Tabi Mustafa bey sağolsun beğendiğim tüm modelleri önce önüme serdi ve ben de dokunarak seçme şansı buldum.

Futur gerçekten -benim için- açık ara çok iyi bir makine. Bazı kullanıcılar ayarlı olmasına rağmen çok agresif bir makine olduğundan bahsetmiş ama, yapılan çok basit bir clock ayarı ile bunun üstesinden geliyorsunuz. Futur'un ayar mekanizmasındaki küçük bir pim sayesinde, makineyi -zannediyorum- R41'den bile agresif hale getirebilirsiniz. Mantığını şöyle örenklendirebilirim; 18 vitesli bisikleti düşünün. 3x6 şeklindeki dişliler sayesinde, önce 1-6 arası vites, daha sonra 7-12 arası vites en sonda 13-18 arası vitesi kullanıyorsunuz. Futur'da 1 kez clock yaptığınızda 1'den 6'ya kadar olan ayar mekanizmasını, bir seviye üste çıkartıp, 7-12 hatta daha da yüksek ayarlarda kullanabiliyorsunuz. Hepsi bu kadar. Ürünü kutudan çıkardığımda, anormal agresif bir ayardaydı ki, ilk yaptığım şey, clock ayar mekanizmasını en düşük seviyeye çekmek oldu. Yani ürünün clock ayarını bilmeyen bir kullanıcı, gerçekten  bu makineyi almaktan vazgeçebilir.

Beraberinde yine denemelik 5'lik jiletler aldım. Ayrıca hassas ciltler için L'oréal Hydra  Sensitive balm ve Mustafa Bey'in hediyesi EJ tester tıraş sabunu ve after shave. Resimde yok ama bir de Omega'nın taslı fırça ve makine standı. Göresli hemen resmin yanında, benim fırçamda zaten resimdekinin aynısı. Kendisi sağolsun ürün stoğuna girince ücretsiz kargolayacak.

Keyifli tıraşlar

28039f8.jpg2pr5k4j.jpg
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@onurcakmak hayırlı olsun ve kulübe hoşgeldin Smile
Iyi gunlerde kullanan Onur Bey.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: