En Son Ne Aldınız ?
(20/03/2015, Saat: 01:32)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: taskind, üstad neler olmuş neler nereden buldun yahu bunları? Harikalar, Fililerin en sevdiğim 4 formundan ikisi şu an bu sayfada. Big Grin
Güle güle kullan, kazasız belasız Smile
Teşekkürler komşum, şu bir ayda 4 tane filly aldım kendime hepsi ebayden, yatırım olsun diye Big Grin
eminönünde bi dükkanın önünden geçerken rebull kolonyaları dikkatimi çekti sonra biraz daha bakınca eyüp sabri tuncer kolonyaları da gördüm. Ne zamandır merak ettiğim ürünlerdi. Dükkan sahibi dökmeden kapaklarını açıp koklayabileceğimi söyledi. Rebull ice ve aquayı kokladım. Aquada karar kıldım. Dükkanı bayanlar işgal ettiği için ve benim de acelem olduğu için bir an evvel çıkmak istedim. Hiç bakmadan eyüp sabri tuncer limon kolonyası diye iğde çiçeği kolonyası aldığımı eve gelince anladım Sad 

r7lvyu.jpg
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
wacker usura

[/IMG]2rgc02u.jpg
(22/03/2015, Saat: 14:25)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: wacker usura

[/IMG]2rgc02u.jpg
Güle güle kullanın komşum. Wacker usturalar çok güzeldir. Çok şık bir model almışsınız.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

[/IMG]2rgc02u.jpg

Çok güzel görünüyor. Güle güle kullanın
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Wink 
En son yurt dışı seyahatimde Boots,Wilkinson 10'lu yaprak jilet (3 ve 1 pound),Boots traş sabunu(plastik bowl kapta 3.55 pound) ve Ted Baker traş sonrası krem (150 ml/8 pound) aldım.Ayrıca marketlerde yaprak jiletler 18 yaşından küçüklere satılmıyor. Smile
dmtq1x.jpg
(22/03/2015, Saat: 14:41)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın komşum.  Wacker usturalar çok güzeldir. Çok şık bir model almışsınız.

cok tesekkur ederim. esimin elestirileri dogrultusunda yeni almak zorunda kaldim. yoksa bu paraya enaz 3,4 ustura albilirdim.
(22/03/2015, Saat: 15:45)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel görünüyor. Güle güle kullanın

cok tesekkur ederim.cok guzel trasi var. darisi size

[/IMG]2rgc02u.jpg

Usturadan hiç anlamıyorum lakin görünümü gerçekten çok güzel. Güle güle kullanın Blush
Acta est fabula, plaudite.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: