En Son Ne Aldınız ?
(22/02/2015, Saat: 02:25)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum ben de benzer bir modifiye düşünüyorum, ama esans olarak alkolsüz Brut esansını kullanıcam. caminin orada satıyorlar, gittiğimde unutmayayım alayım. ona göre sana da bildiririm Blush

Fabergé şirketinin markası olan Brüt Classicin esansı oralara kadar düştümü Big Grin 90lı yılların başında kullanan erkekleri parmakla gösterirdi millet Big Grin Big Grin Şimdi biraz ayağa düştü yazık Smile
(22/02/2015, Saat: 02:30)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum içeriğini yazmıştım Brut Classic konusunda, donyağı yok sanırım. ama don yağını eritip sabuna yedirsek olur mu? kokusu çok baskın çıkar mı yağın? bütün gün kasap gibi gezmeyelim sonra Smile

Bruce komşum bu konuda bize yardım etse etse forumumuzdaki sabun yapan martin amcamız yardım eder, zira esanslı sabun yapma konusunda iyi olan o. Bir an için hayal ettim donyağını eritip sabuna koymayı, aman tanrım didim,Big Grin Big Grin direk merdiven altı sabun yapım a.ş.ne bağlarız Big Grin. Şaka bir tarafa Martin amcaya bir danışmak lazım gelir. Mama bearsın aslında Brüt kokusu bulunan soğuk sıkım değilde gliserin bazlı bir tıraş sabunu var adıda Brute. İnternetten bulabilirsiniz Mama Bears sabunlarını
(22/02/2015, Saat: 03:01)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fabergé şirketinin markası olan Brüt Classicin esansı oralara kadar düştümü Big Grin 90lı yılların başında kullanan erkekleri parmakla gösterirdi millet Big Grin Big Grin Şimdi biraz ayağa düştü yazık Smile

alkolsüz olmasından mütevellit cami ve civarında hac ve umre ürünlerinin bulunduğu yerlerde satılıyor, ama çok ilgi duyan bir koku değil. daha çok misk, amber, nar çiçeği, iğde esansları tercih ediliyor.
Acta est fabula, plaudite.
(22/02/2015, Saat: 03:07)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bruce komşum bu konuda bize yardım etse etse forumumuzdaki sabun yapan martin amcamız yardım eder, zira esanslı sabun yapma konusunda iyi olan o. Bir an için hayal ettim donyağını eritip sabuna koymayı, aman tanrım didim,Big Grin Big Grin direk merdiven altı sabun yapım a.ş.ne bağlarız Big Grin. Şaka bir tarafa Martin amcaya bir danışmak lazım gelir. Mama bearsın aslında Brüt kokusu bulunan soğuk sıkım değilde gliserin bazlı bir tıraş sabunu var adıda Brute. İnternetten bulabilirsiniz Mama Bears sabunlarını

Smile forumda bir arkadaşımız denemişti komşum donyağını tavada eritip sabuna yedirmeyi. kullanılan esanstan dolayı yağ kokusu hiç duyulmuyor diye bahsedildi, epey de bir yumuşak his oluyormuş. ama tıraş sabunlarındaki kremsi kıvamı nasıl yakalayacağız orası muamma.
Acta est fabula, plaudite.
(21/02/2015, Saat: 23:35)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O ne televizyonmu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vay arkadaş, buldunuz cool yapan adamı, dalga geçiyonuz. cırt cırtlı ayakkabı
20qn7yh.jpgCella ve Omega fırça
(15/03/2015, Saat: 21:09)Arif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 20qn7yh.jpgCella ve Omega fırça

Fotoğraf çekerken bitmiş olmalı sizin hızınızdaBig GrinBig Grin

Silver tip ister çella, bu fırça tek çevirmede yarılar sabunu, naptın komşum Big Grin
(15/03/2015, Saat: 21:34)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotoğraf çekerken bitmiş olmalı sizin hızınızdaBig GrinBig Grin

Silver tip ister çella, bu fırça tek çevirmede yarılar sabunu, naptın komşum Big Grin

Sevgili Mornetto, Arif komşumu masrafa sokma,Allah muhafaza seni dava eder içeri attırılar sonra  Huh
Zaman ve mekan içinde herşey değişkendir.
(15/03/2015, Saat: 22:57)pitbull Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili Mornetto, Arif komşumu masrafa sokma,Allah muhafaza seni dava eder içeri attırılar sonra  Huh

He yaw Big Grin

Komisyon da vermedim zaati. Peeeehh Big GrinBig Grin
İmpa'dan;
Arif komşumla aynı olacak ama Kırmızı Omega 49
Yine aynı olacak Cella Big Grin
Clubman
444 Balm
Yesil Gillette 7 O'clock

Gratis'ten;
KoS Balm

Eataly'den (Evet yanlış duymadınız şu İtalyan restoranı ve market olan);
Proraso Yeşil Tub

Bütün ürünler vardı valla Eataly'de ve fiyatlar da kıyaslama açısından İmpa'dan uygundu bir miktar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: