Günün Tıraşı (SOTD)
(18/02/2015, Saat: 11:10)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kendimi dogramadigim icin sansliyim o zaman
demek ki teknigim bayagi gelismis farketmeden Wink

Komşum Futur'da 2'den sonra jilet yüzde gezmeye başlıyor. 4 te ben jiletli ustura gibi hissediyorum yani 6.5 te olduysanız yüzünüzü kesmemeniz mucize. Bir de Futur'un ayar kolu sonsuz döngüde değil 6.5 e ayarlamak için kolu sonuna kadar döndürmeniz lazım 1 den sonra. Ben daha çok sapa oturtmasında bir hata olabileceğini düşünmüştüm.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Bugünün kamu spotu alkolün zararları ile ilgili. Alkollüyken makine ve alet kullanmadığımız gibi tıraş aleti de kullanmayalım yoksa o cesaretle Futur'u acayip agresifleştirip çok yakın ama aynı zamanda da çok tahrişli bir tıraş olabiliriz.

e0qruv.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(18/02/2015, Saat: 02:12)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mercur futur bambaskaymis
biraz tedirgin olmama ragmen
hayatimda oldugum en keyifli ve sinekkaydi trasi oldum bu aksam.
ilk perde 1 yukaridan asagiya
2. perde kulaktan ceneye 0.5
3. perde asagidan yukari 0.5

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan Smile
(18/02/2015, Saat: 11:09)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Görünüşe göre alette birşey yok hocam, bence değiştirmeyin. Bıyık hariç bölgelerde de muzdaripseniz (sakal kalıyor diyorsanız) perdeleri bir gözden geçirin. Baktınız o da olmadı biraz daha saldırgan bir aleti tercih etmeyi düşünebilirsiniz.

Teşekkürler cevap için theunnamed üstadım.

Diğer kısımlarda kesinlikle sorunum yok. Burun altına girmekte sıkıntı çektiğimden oldu. Dün akşam biraz daha dikkat ile sıkıntı yaşamadım. 2 defa olması canımı sıkmıştı açıkcası.

İkon'dan genel anlamda memnunum. Yazmamın sebebi burun altında sorun yaşayan başka kişilerde var mı öğrenmek içindi.

Sanırım Futur kullananlarda burun altına girmek sıkıntı çekiyordu?
@ferhat1905
Ben burun altını tüm aletlerle (ikon dahil) yukarıdan aşağı aldıktan sonra kalan kısımlarını XTG alıyorum, soldan sağa yada sağdan sola. Şu ana kadar hiç bir problem yaşamadım.
www.BarbarosRazors.com

(17/02/2015, Saat: 23:39)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eskiuye3315 ustad ogrenci adamin basina dert actiniz valla son iki uc paylasiminizla. Ay sonunu belli olacak ak mi kara mi Big Grin

59742b8b259cfbfae70eac20c12401ac.jpg

@Mehmet Kiraz komsum merak ediyordun yorumumu, seni daha fazla merakta birakmamak adina bugun sahneye speick cikti. Uzulerek soyluyorum, ne kokusuyla ne performansiyla tatmin edici geldi ilk tirasta. Ancak paketlenmesindeki ozen, vegan ve tamamen dogal olmasi ile, ayni zamanda cay disinda heryerde sevdigim bergamot notasi ile kredisi bol bende, umitsiz degilim. Tekrar tesekkur ederim ulasma imkanini sundugun icin. Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sıhhatler olsun komşum, kokusu aslında tarif etmek gerekirse aynen şu şekildedir. Gillette'in bir tıraş köpüğü var mavi kırmızı kutu classic sinekkaydı diye satılıyordu şimdilerde ise klasik diye aynen onun kokusu. Benim bir tüp bitmek üzere iki tıraşlık falan kalmıştır artık tavsiyeler üzerine mavi seriye geçiş yapacağım artık. Karkot organike uğrayıp mavi seriyi sordurucam varsa alırım artık stickide sabunuda.
(18/02/2015, Saat: 02:09)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2dwhl5l.jpg

ozgun41 komşum sıhhatler olsun Smile güzel günün tıraşı fotosu, benimkiyle kıyaslanınca hele Smile Big Grin Crystal'in seyahat boyunu kullanıyorum ben o daha da pratiktir kullanmak için Smile
(17/02/2015, Saat: 23:50)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2luci7l.jpg

Ah BIC... Kandırdı beni, çok fena keskin çıktı. Yine aynı hataya düşüp yediye ayarladım, biraz tahriş var boyunda. Proraso tıraş öncesi krem güzelmiş, sakalı hakkatten güzel yumuşatıyor.

OnLyTNT komşum sıhhatler olsun fena şekilde üşüdüm fotoyu görünce Dodgy BIC ve yedinci ayar ? öpücük almadıysa boyundan tamamdır verilmiş sadakanız yoktur demektir. Ben ayarsız makine olan Feather Popularda denedim geçen gün cenemin altına doğru noktasal kesikler attı. İşin garip yanı açılmamış bir paket daha olması elimde Undecided
@cihankeskin anladığım kadarıyla bugünkü tıraş ekipmanlarına rağmen tahrişin dibine vurmuşsun gibi. Not : Bir çok fazla aydınlık olmayan yerde birde alkolden kafa yerinde değilken jiletli makinelere girişmemek lazım. Ben geleneksel tıraşa başladığımda çenemin sol tarafında büyük bir çizik atmıştım akşamdan kalmaydık bütün gün ne sürdüysem yakmıştı komşum Sad
(18/02/2015, Saat: 17:04)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ozgun41 komşum sıhhatler olsun Smile güzel günün tıraşı fotosu, benimkiyle kıyaslanınca hele Smile Big Grin Crystal'in seyahat boyunu kullanıyorum ben o daha da pratiktir kullanmak için Smile

teşekkürler
ben özellikle büyük boyunu aldım ele avuca daha iyi oturuyor ve yüzde daha kısa sürede uyguluyorum.seyhat boyu biraz ufak gelmişti bana.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,815 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,460 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,210 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,396 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,575 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,831 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,280 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,037 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,239 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: