Günün Tıraşı (SOTD)
(01/07/2015, Saat: 22:28)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onurstyle hocam, fotolari nerde cekiyorsun bilmiyorum, ama kullandigin fonun önünde ekipman inanilmaz canli görünüyor, harika! Smile

tesekkür ederim, naayi üstad. banyoda, iphone ile cekiyorum.
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
Bugün biras agresif takıldık arkadaşlarla,ama sonuç epeyce bir yumuşaklık Smile oldu...iyi oldu...herkese bol sağlık ve sıhhatler

2iazdw7.jpg

Kent Pure Silvertip Badger
Tabac Orginal Shaving Soap
Fatip Grande Safety Razor - Gold
BOLZANO Superinox Double Edge Blade
Alaun Stone
Sir Irisch Moss after Shave
Tabac Orginal Balm
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Neoromancer, harika renk uyumu yakalamissin. Bu armoni tirasa da yansimis anlasilan, sihhatler olsun.
(02/07/2015, Saat: 00:23)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neoromancer, harika renk uyumu yakalamissin. Bu armoni tirasa da yansimis anlasilan, sihhatler olsun.

Saolasın Üstad....amatör olarak ürün fotoğrafçılığı ile uğraşmanın nimetleri işte...makine ortam ve ışık vs..uygun olunca çıkıyor işte birşeyler,,ama en önemliside belirttiğin üzere gerçek traş sonrası keyfi, asıl etken o ...
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Sabah çok hızlı bir tıraş olmam gerekti. Fotoğraf çekemedim.

Clinique Matlaştırıcı Yüz Temizleme Jeli
Palmolive Stick Sabun
Plisson Sentetik Fırça
Standard Razors Tıraş Aleti
Rapira Jilet
Pinaud Clubman Vanilla Aftershave

Tıraşın sonucu güzel olsa da aceleye getirince tam zevk alamıyor insan.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
  • Proraso tıraş öncesi krem
  • Panna Crema Namaste tıraş sabunu
  • Tipsoft finest fırça
  • ERN 11/16 ustura
  • Straht Aromatik Misket limonu losyon
Straht komşumun misket limonu ve baharat (tarçın sanıyorum) karışımı olan losyonunu denedim bugün, kokusu ne çok keskin misket limonu ne de ağır baharat kokusu, misket limonu kokusuna arkadan hafif baharat eşlik ediyor, hem yumuşak hem farklı bir koku olmuş ben beğendim. Doğal bir ürün, cildi yakma, kurutma yok, sürdükten yarım saat sonra cildi epey toparlamış oluyor, yumuşak ve nemlenmiş, rahatlamış oluyorsunuz. En azından ben de o etkiyi yaptı, kaptana teşekkürler.
208a6ie.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
35c51cb531328c44074fe70320254156.jpg

Derby sabun
Başak fırça

Sıhhatler olsun
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(02/07/2015, Saat: 00:12)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün biras agresif takıldık arkadaşlarla,ama sonuç epeyce bir yumuşaklık Smile oldu...iyi oldu...herkese bol sağlık ve sıhhatler

Kent Pure Silvertip Badger
Tabac Orginal Shaving Soap
Fatip Grande Safety Razor - Gold
BOLZANO Superinox Double Edge Blade
Alaun Stone
Sir Irisch Moss after Shave
Tabac Orginal Balm

Sıhhatler olsun, çok güzel bir kare olmuş. Fotodaki hangi sukatıl acaba? Smile
2u5aob7.jpg
(02/07/2015, Saat: 10:50)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun, çok güzel bir kare olmuş. Fotodaki hangi sukatıl acaba? Smile

Teşekkürler... scuttle değil resimdeki,porselencide bulduğum ve dibinde tırtıklar olduğundan köpürtme için uygun olacağını düşündüğüm bir parça ..rengi hoşuma gidince fiat da uygun olunca kaçırmayayım dedim...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 296,878 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,811 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,533 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 181,043 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 15,331 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 42,509 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 95,655 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,312 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,285 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: