Günün Tıraşı (SOTD)
@"-mali" kehribar gibi pek bir güzelmiş fırça, hatta forumda gördüğüm en güzel fırçalardan birisi, güle güle kullanın. Sıhhatler olsun...
Değerli komşularım, buradaki paylaşımlarınızda kullandığınız ekipmanın marka modelini belirtebilirseniz çoğumuz için epey faydalı olur. Herkese sıhhatler olsun
C240086-A-F7-AE-4-BDB-80-F5-FEC2-F6499-E72.jpg

Tatara Nodachi
Omega Evo Sentetik Veteran
officina artigiana milano

Tüm komşulara sıhhatler olsun
(21/09/2020, Saat: 19:49)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tatara Nodachi
Omega Evo Sentetik Veteran
officina artigiana milano

Tüm komşulara sıhhatler olsun
Omega Evo hakikaten çok güzel duruyor komşum keyifli tiraslar.
(21/09/2020, Saat: 19:43)Rob Bobstein Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli komşularım, buradaki paylaşımlarınızda kullandığınız ekipmanın marka modelini belirtebilirseniz çoğumuz için epey faydalı olur. Herkese sıhhatler olsun
@Rob Bobstein lütfen yazacaklarımı yanlış anlamayın. Bu taleplerle gelenlere hep söylemek istiyordum. Siz sadece vesile oldunuz. Sizin nezdinizde bu taleplerle gelenlere olacak laflarım.

Bu talep mütemadiyen yazılıyor SOTD başlığına. Kimisi ısrarla kullandığı aletleri yazmasına rağmen kimisi taleplerin hemen arkasına yine kullandığı aletleri yazmadan devam ediyor ki bence iyi yapıyor. Çünkü burada paylaşılan SOTD'leri soranlar sadece meraktan soruyor. Konu başlıklarını okuyan, incelemeleri okuyan, hatta sadece burayı değil yabancı forumları okuyanlar hangi ürünün ne olduğunu biliyor. Ayrıca burası çoğunlukla keyif ortamı. Üyeler keyif almak için toplanıyor. Bu tarz dayatmalar bana hoş gelmiyor. İnanın 5 saatinizi foruma ayırsanız hangi aletin hangi fırçanın ne olduğunu öğrenebilirsiniz. İlk alan kişi zaten ne aldığını yazıyor. Hatta almadan önce internetten seçmeler başlığına yazıyor ya da bir iki fotoğrafla böyle bir alet var. Bilen ya da kullanan var mı diye soruyor. Sonradında maddi manevi harcama yapılarak konu başlıkları dolduruluyor. O yüzden bu tarz dayatmalar bana pek mantıklı gelmiyor.

Ayrıca aklıma gelmişken şunu da belirteyim:Uzun zamandır yeni gelenlere tanışma başlığı açılması en azından yorum olarak dayatılmıyor. Buna rağmen yeni gelenlerin bir çoğu başlık açıyor. Burada kalıcı olmak isteyen zaten kendini belli ediyor.

Başta da belirttiğim gibi sadece size karşı bir tutum değil bu. Bu taleplere olan genel yorumumu belirttim. Sizi kırdıysam affedin. Sadece içimden geçenleri belirtmek istedim.

Saygılar...

Paylaşılan bilgi azalır.
(21/09/2020, Saat: 21:35)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Rob Bobstein lütfen yazacaklarımı yanlış anlamayın. Bu taleplerle gelenlere hep söylemek istiyordum. Siz sadece vesile oldunuz. Sizin nezdinizde bu taleplerle gelenlere olacak laflarım.

Bu talep mütemadiyen yazılıyor SOTD başlığına. Kimisi ısrarla kullandığı aletleri yazmasına rağmen kimisi taleplerin hemen arkasına yine kullandığı aletleri yazmadan devam ediyor ki bence iyi yapıyor. Çünkü burada paylaşılan SOTD'leri soranlar sadece meraktan soruyor. Konu başlıklarını okuyan, incelemeleri okuyan, hatta sadece burayı değil yabancı forumları okuyanlar hangi ürünün ne olduğunu biliyor. Ayrıca burası çoğunlukla keyif ortamı. Üyeler keyif almak için toplanıyor. Bu tarz dayatmalar bana hoş gelmiyor. İnanın 5 saatinizi foruma ayırsanız hangi aletin hangi fırçanın ne olduğunu öğrenebilirsiniz. İlk alan kişi zaten ne aldığını yazıyor. Hatta almadan önce internetten seçmeler başlığına yazıyor ya da bir iki fotoğrafla böyle bir alet var. Bilen ya da kullanan var mı diye soruyor. Sonradında maddi manevi harcama yapılarak konu başlıkları dolduruluyor. O yüzden bu tarz dayatmalar bana pek mantıklı gelmiyor.

Ayrıca aklıma gelmişken şunu da belirteyim:Uzun zamandır yeni gelenlere tanışma başlığı açılması en azından yorum olarak dayatılmıyor. Buna rağmen yeni gelenlerin bir çoğu başlık açıyor. Burada kalıcı olmak isteyen zaten kendini belli ediyor.

Başta da belirttiğim gibi sadece size karşı bir tutum değil bu. Bu taleplere olan genel yorumumu belirttim. Sizi kırdıysam affedin. Sadece içimden geçenleri belirtmek istedim.

Saygılar...

Paylaşılan bilgi azalır.
Komşum bir bakıma haklı da olsanız şöyle bir durumda var bazen nostaljik tıraş aletleri ile tıraş olan komşular da var o konularda resimlerin bazıları tinypic.com a yüklendiği için resim bulma şansı da olmayabiliyor lütfen yazdıklarımı yanlış anlamayınız iyi akşamlar.
c5c1f7512b4d0ccb77df97a9a97dc270.jpg

Cümleten sıhhatler olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(21/09/2020, Saat: 21:47)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: c5c1f7512b4d0ccb77df97a9a97dc270.jpg

Cümleten sıhhatler olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Komşum mühle günü mü Wink
Güzel bir set olmuş.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@"muntazaman" komşum dayatma gibi anlaşılmasın lütfen bir rica mahiyetinde yazmaktı niyetim. Bu nazik ikazınızı dikkate alacağım. Hürmetler.
(21/09/2020, Saat: 23:27)Rob Bobstein Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"muntazaman" komşum dayatma gibi anlaşılmasın lütfen bir rica mahiyetinde yazmaktı niyetim. Bu nazik ikazınızı dikkate alacağım. Hürmetler.
Sizi çok iyi anlıyorum. İnanın bir kaç saatinizi foruma ayırıp konuları okursanız tanımayacağınız alet yoktur.

Paylaşılan bilgi azalır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 300,174 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,910 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,613 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 181,747 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 15,394 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 42,800 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 96,196 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,364 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,305 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: