3 aydan sonra okumayı bırakıp üye olmak
İyi ve hoş yorumlarınız temiz yüzümün tebessümünü arttırmakta. Saolun varolun. Foruma katkı sağlamak beni de mutlu edecektir. Acemilikten sıyrılmayı beklemişte olabilirim bilinçaltımda?
Foruma hoşgeldiniz jazgara

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Hoşgeldiniz. Keyifli tıraşlar.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Saolun arkadaşlar hoşbulduk.
Hoşgeldiniz, keyifli tıraşlar.
Hoşgeldiniz. Bu üç ay zarfında geleneksel tıraşa adım attınız mı komşum. Deneyimlerinizi paylaşın da okuyalım Smile
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
Hoşgeldiz jazgara dostum.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Forumumuza hoşgeldiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle.
Tek tek güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Üye olup aranıza katılmak ve bu hoş karşılamayı görmek şu rutin hayatta gerçekten farklı bir deneyim.

(19/03/2015, Saat: 21:49)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz. Bu üç ay zarfında geleneksel tıraşa adım attınız mı komşum. Deneyimlerinizi paylaşın da okuyalım Smile

Herşey ocak ayında nişan yapmaya memlekete gittiğimde başladı. Carrefourda dolaşırken wilkinsonun fırçasını ve hemen yanında nivea kremi gördüm. Babamdan bilinçaltıma yerleşen güdüyşe anında bunları alarak işe başladım. Adetimdir bir işe girilirken illaki internette bi sorgularım. Hemen karşıma bu forum çıktı ve bi bakmışım saatlerimi almış konuları okumak. Daha sonra yavaş ıslak tıraşa geçtim ve bu aletlerle bile ki jilet olarakta bimde satılan kullan atları kullanıyorum düşünün yani. Çünkü bir jileti birkez kullanmam lazım benim. Bir süre yüzünde siğil coşkusu yaşanmıştı allah kimseye vermesin. Aman hijyeninize dikkat edin. Velhasıl sıcak suyu yüzümde berber hariç ilkkez hissediyordum ve bu bana keyif veriyordu. Tabi zamanla diğer bir çok komşum gibi kesenin cebini açmaya başladık. Hemen ej nin orijinal sitesinden DE89 BL MODELİNİ sipariş ettim. Sonra da jaguarın 117/70 yanlışta yazmış olabilirim fırçasını aldım. Arko sabun klasik zaten. Acemiliğin verdiği zaaflıkla bayağı bir işkence çektim. Neden mi. Köpük yapmayı zar zor çözdüm valla. Sanırım biras ıslak köpük yapıordum. Suyunu fazla silkelemiyordum fırçanın. Hayvan gibi köpüğü görünce yaptım sanıyordum. Yüzümde de köpükten geçilmiyordu ve evet güzel diyordum. Neyse. Günlük tıraş olmam gerektiğinden hergün tıraş oluyor ama birtürlü verim alamıyordum. Yüzümde tahrişten geçilmiyordu. Sakalın da kalmasu cabası. Cidden mutsuzdum. Youtubeddn video izledikçe izliyordum. Zamanla suyunu azaltmam gerektiğini anladım ve öyle denedim. Hani kremsi kıvam var ya onu tutturdum. Ama yine bir sorun vardı. Yüzümde yine kıl kalıor ve sözü edilen ferahlığı yakalayamıyordum. Sinirlerim bozulmuştu. Herşeyi bırakıp köpüğe ve binden aldığım jiletlere geri dönecektim. Yine birgün tıraşımı olurken malinenin açısını fazla tuttuğumu farkettim ve tam açıyı yakaladım. İşte o an benim için ıslak tıraş keyfi başladım. Boşuna denmiyormuş el alışkanlığı diye. Şöyle söyleyim makinenin sapını yanağımdan fazla uzakta tutuyormuşum. Acemilik ya onun öyle daha iyi sonuç vereceğini sanıyorum. Keyif almaya ve huzur bulmaya başladım. Daha nice bilgi birikimlerine inşallah.
Forma hosgeldiniz.
Keyifli tiraslar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,880 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  8 yıllık mach 3 den sonra Geleneksel Tıraşa başlama Perseus 56 20,512 21/09/2020, Saat: 23:36
Son Yorum: element
  50 Yaşınan sonra aranıza katılan öğrenme heveslisi forumdaşınız Timor1322 41 11,367 29/05/2020, Saat: 17:58
Son Yorum: İsmetaltan
  40 yaşından sonra eeke 31 11,106 12/05/2020, Saat: 18:39
Son Yorum: V4Vamık
  Forumda ki Her Konuyu Okuduktan Sonra Merhaba tatharas 9 4,092 26/05/2018, Saat: 01:07
Son Yorum: mehmetk1907
  Yüzdeki kıllar ve tıraştan sonra iz kalma sorunu sansarsalvo 18 23,240 20/05/2015, Saat: 00:51
Son Yorum: Bruce
  Tıraştan sonra kalan izler nasıl gider ? mucahit 6 8,367 25/06/2014, Saat: 20:16
Son Yorum: ihtilaf
  Arkadaşlar bundan sonra sizinleyim rewolwer_ 19 22,274 17/09/2013, Saat: 10:31
Son Yorum: tugruldogan
  Temiz ve bakımlı olmak adına ZEYEVE 6 7,397 13/01/2013, Saat: 22:27
Son Yorum: papazerigi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: