VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - 1. Versiyon
Ben de sonunda almayı başardım elinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim

HRY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
U A K
(17/12/2019, Saat: 12:23)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhakkak hem hazırlaması olsun hemde kaselerini tedarik etmesi olsun sizi zorlayabilir komşum, bu konuda yapılan işin zorluğunuda eklersek söylenecek bir şey yok. 25gr sadece bir öneriydi örneğin ben elimde stok bulunduğu için şuanlık almadım. Birde Kemal beyden gelicek öncesi denediğim ve çok sevdiğim yine el yapımı sabunum var. Geri bildirimler gelsin sonra siz belki bu bildirimlere göre sabununuzda yeni güncelleme yaparsınız belkide gerek duymazsınız ondan sonra eminim bende temin edeceğim.

Bu konudaki uğraşınızı tekrardan tebrik ederim komşum.

Teşekkürler dostum.

(17/12/2019, Saat: 12:23)U A K Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de sonunda almayı başardım elinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim

HRY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Keyifli tıraşlar komşum umarım beğenirsiniz.
Tebrik ederim komşum,
zebramo ya girdiğimde, ya : "Bu ürün satıldı." yazıyor, ya da : güvenli ödeme sayfasında takılıp kalıyor.
Ara ara deniyorum komşum.İlla ki alacağım  Big Grin
Öncelikle emeğiniz için teşekkür eder ve hem forumda hem de üretim kısmında daim olmanızı dilerim.

Zebramo kullanmanız hem ekonomik hem de kargo işlemleri için çok büyük kolaylık olmuş.

Zebramo hakkında yakında ufak bir bilgilendirme konusu açmak istiyordum siz de vesile oldunuz.

Elimdeki sabun stoğunun fazla olması ve sabununuza olan talebin fazla olması dolayısıyla ilerleyen zamanlarda ben de tedarik edeceğim.

İyi çalışmalar dilerim komşum.

¶¶¶¶¶¶¶
(17/12/2019, Saat: 12:58)dbkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tebrik ederim komşum,
zebramo ya girdiğimde, ya : "Bu ürün satıldı." yazıyor, ya da : güvenli ödeme sayfasında takılıp kalıyor.
Ara ara deniyorum komşum.İlla ki alacağım  Big Grin

Dostum arkadaşın biri yazmıştı. Zebranom un mobil yazılımında sorunsuz satış yapılıyormuş. İsterseniz öyle deneyin. Sonucu paylaşırsanız tüm komşularımıza bilgilendirme olacaktır. Teşekkürler.

(17/12/2019, Saat: 13:04)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle emeğiniz için teşekkür eder ve hem forumda hem de üretim kısmında daim olmanızı dilerim.

Zebramo kullanmanız hem ekonomik hem de kargo işlemleri için çok büyük kolaylık olmuş.

Zebramo hakkında yakında ufak bir bilgilendirme konusu açmak istiyordum siz de vesile oldunuz.

Elimdeki sabun stoğunun fazla olması ve sabununuza olan talebin fazla olması dolayısıyla ilerleyen zamanlarda ben de tedarik edeceğim.

İyi çalışmalar dilerim komşum.

¶¶¶¶¶¶¶
İlginiz için teşekkürler komşum. En uygun şekilde satın alınabilsin diye tercih ettim.
Ben de uygulamadan almayı başardım...merakla ürünü ve diğer arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Keyifle okudum komşum. Elinize emeğinize sağlık. Başarılı üretim ve satış dilerim.
Voskhod  Jilet adamdır!
(17/12/2019, Saat: 13:17)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de uygulamadan almayı başardım...merakla ürünü ve diğer arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Keyifli tıraşlar komşum
(17/12/2019, Saat: 13:08)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum arkadaşın biri yazmıştı. Zebranom un mobil yazılımında sorunsuz satış yapılıyormuş. İsterseniz öyle deneyin. Sonucu paylaşırsanız tüm komşularımıza bilgilendirme olacaktır. Teşekkürler.

Aynen komşum.Mobil yazılımdan satın aldım , siteden sorun çıkıyordu.
(17/12/2019, Saat: 11:09)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum keyifli tıraşlar umarım memnun kalırsınız.

Dostum çoklu alımlar için indirimli paket tanimliyacağim. İstersen siparişini iptal et indirimli alırsın 2 adet 35tl olacak 3 adet 50tl olacak. Saygılar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 100 49,664 28/04/2024, Saat: 17:54
Son Yorum: Alkali
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 444 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,092,104 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 105,084 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 1,008 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,085 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 520,695 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,585 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 15,433 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,834 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: