Tersten almamamiz gerekiyorsa ikinci perdeyi niye tersten aliyoruz ?
(23/09/2018, Saat: 15:40)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam komsukarim iyi pazarlar.Bugun ki tirasimda 1.perdede yukaridan asagi tiras oldum,ikinci perdeyide forumdan gordugum gibi tiras bicagini yan tutarak kulagimdan ceneye dogru almayi denedim.

Evet baya guzel oldu ama cok mu bastirdim bilmiyorum cildimde hala bir yanma var ustunden 2 3 saat gecti.

Derby extra jilet,rimei tiras bicagi ve arko sabunu fircaya yukledikten sonra biraz hydrate arko doktum.

Sorum  su ki,tersten almamak gerekiyorsa ikinci perdede  niye boyle bir teknik uyguluyoru ? Kil donmesi yapmaz mi ?

Ha... Bide bu buffing hareketi sanirim,o hareketin bir ozelligi var mi ? Ben bicagi 2 gunluk sakalimin biraz ustune koyup ceneme kadar indiriyorum,ama izledigim videolarda kaydiriyor hemen geri cekip biraz daha kaydiriyorlar.Anlam veremedim,

komsum ben hep yukaridan asagi tiras oluyordum,bu yuz haritasi gibi bir muhabbet varmis rica etsem nasil yapacagimi soyler misin ? Benim gozlemlerime gore ilk sakallarim cikmaya basladigindan beri hep asagi dogru aldigimdan belki hepsi asagi dogru cikiyor.Forumda konusu vardi ama linki calismiyor
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Tersten almamamiz gerekiyorsa ikinci perdeyi niye tersten aliyoruz ? - Yazar: Rigbie - 23/09/2018, Saat: 17:55

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkinci perdede kuruluk sorunu Bilge_Kagan 17 8,347 19/04/2019, Saat: 17:26
Son Yorum: Bilge_Kagan
  Tersten tıraş sorunsalı zorba58 8 11,936 20/06/2012, Saat: 01:17
Son Yorum: zorba58

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: