Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm
(01/08/2018, Saat: 20:05)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Samimi dilekleriniz için teşekkür ederim @KAYHAN komşum. Yazınız da bana ekstra destek oldu. 35 sene tiryakilikten sonra bu alışkanlığınızdan kurtulabildiğiniz için candan tebriklerimi sunuyorum.

Benim de günlük sporlarım İnşallah devam edecek; spor hep en çok verim aldığım motivasyon aracım olmuştur zaten. Askerden geldikten sonra İstanbul'da spor salonu açmış ve hocalık da yapmıştım. Kendimi bildim bileli o soğuk demirleri severim. Uzun süre Tae kwon do, Kick Boks, Karate, Thai Boks ve Aikido da yaptım. En uzun soluklusu Aikido oldu, tam 14 sene olmuş, şimdi hesapladım. Arada sırada Krav Maga çalışıyorum. Evde mütevazi bir spor salonum var; yaklaşık 30 m2. İhtiyacım olan tüm aletlere sahibim, kendimi bu açıdan şanslı görüyorum. Bazen gençlik zamanımdaki ağırlıklara soğuk girdiğimde sakatlansam da uslanmaz bir spor çılgınıyım. Tabii artık daha dikkatliyim; sakatlıklar artık kolay kolay düzelmiyor. Daha akıllı çalışmaya gayret ediyorum. Sigarayı bırakma sürecinde de sporun çok kuvvetli bir etken olacağına eminim.

Takipte kalan sizin gibi değerli dostlar oldukça bu işi başaracağıma eminim.
Hocam sizin gibi üst düzey sporcuyada bu meretten kurtulmak yakışır Wink

Bu Konudaki Yorumlar
Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: Niko - 01/08/2018, Saat: 17:50

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler zorba58 160 95,816 19/10/2020, Saat: 19:15
Son Yorum: Razorlazer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: