Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm
Ben de günde 15 den aşağı olmamak üzere sıgara içiyorum, daha önce bir kaç kez bırakmayı denedim ve en uzun 8 ay bıraktım.

Akapuntur, nikotin sakızı, elektronik sıgara gibi şeyler kullandım ama bu ürünlerin hepsinde kısa sürede sıgaraya döndüm. Kendi iradem ile bıraktığım da 8 ay içmedim.

Sigara kokusunu ve etkenlenlerini hiç sevmem, evde, arabada sigara içemem, hatta çay, kahve olmadan sigara içemem ama kar, kış farketmez uygun ortamı yapar arka arkada 2-3 tanesini içerim.

Bir süredir tekrar bırakmayı denemek istiyordum ama o adımı atıp da geri dönmekten artık bıktım. O yüzden hiç sıgara içmemiş insanları gerçekten tebrik ediyor ve onlara çok özeniyorum.

Şimdi yazdıklarınızı okuduğumda tekrar bırakmak için doğru zaman dedim ve bahsettiğiniz bantlardan alarak bir kez daha deneyeceğim.

Teşekkürler.
HK

Bu Konudaki Yorumlar
Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: Niko - 01/08/2018, Saat: 17:50
Cvp: Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: hasimkara - 01/08/2018, Saat: 18:56

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler zorba58 160 96,513 19/10/2020, Saat: 19:15
Son Yorum: Razorlazer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: