Enis Berberoğlu ile Geleneksel Tıraşa Dair Keyfli Bir Yazı
(20/07/2017, Saat: 03:22)Kızılsakal-57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok samimi bir yazı, teşekkürler üstadım.

Teşekkürler @Kızılsakal-57 üstadım.

(20/07/2017, Saat: 08:13)finwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Niko komsum, paylasiminiz icin tesekkurler, emeginize saglik.

Ortalama 3 dk.lik tiras suresinin baya uzerinde oldugumu dusunuyorum, ya hazir kopuk+kartuslular ortalamayi baya dusuruyor, ya ben cok yavasim Smile

"Lorenzo" ile ilgili yaziniz da cok samimi olmus, tebessumle okudum.

Teşekkürler @finwe komşum. Aslında hemen hepimizin tıraş süre ortalaması 3 dk. üzerinde. Çünkü özeniyoruz, keyif alıyoruz. Bizler farklıyız Wink

(20/07/2017, Saat: 11:28)umutatakul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdiye kadar nasıl karşıma çıkmamışta   okumamışım dedirtecek kadar güzel bir yazı. Bizimle paylaştığınız için teşekkürler @Niko komşum.

Rica ederim @umutatakul komşum.

(20/07/2017, Saat: 13:25)gr00v3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arama sırasında rastlamıştım ben de yazıya ama forumda okumak ve sizin paylaşımınız daha keyifli idi teşekkürler

Rica ederim @gr00v3r komşum. Bazen böyle güzel yazılara rastlıyorum ama hızlı okuyup geçmek durumunda kaldığım zamanlar çoğunlukta. Atlamamak lazım aslında, bunlar keyifli paylaşımlar. Forum bazen rutine bağladığında da renk getiriyor. Selamlar.

Bu Konudaki Yorumlar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: