Islak Traşta Başınıza Gelen Komik Olaylar...
Gecen hafta bir mahalle komsumla karsılastık yakın bir cafe de oturduk 5 dakika, cay icip sohbet ediyoruz, daha once elimde birine gotururken makine jilet gormustu bizim tıras olaylarını ucundan biliyor. Onun bir arkadasının hanımı varmıs, akrilikten heykel vs. gibi butik urunler yaparmıs. Benimde aklıma geldi sohbet ederken, abi dedim sorsan acaba o hanım icin bizim icin fırca sapı gibi seyler yaparmı, bizim forumda belki isteyen olur organizasyon yaparız, hem hanımefendiye is mesgale olur, hem bizlere organizasyon gibi ozel bir urun cıkar ortaya.
Niye daha once soylemedin dedi komsum, (atıyorum) Cansu benim canım cigerimdir, dur unutmadan hemen sorayım diye telefonu eline aldı, 2 adım ileriye yurudu. Konusuyor. Benim istemeden kulak misafiri oldugum sohbet.

-Cansu naber, bizim burda bir komsu var Serdar Bey ismi, bu tıras dunyası baskanı gibi birsey, bunlar fırca kullanıyor tırasta, onlara fırca sapı yaparmısın diye soruyor, vereyim bir konus.

Dondu telefonu bana verdi, al ismi Cansu diye, bende aldım hic bozmadan aynı ciddiyetle, Cansu hanım merhabalar, ben Turkiye Tıras federasyonu baskanı Serdar diyerek basladım konusmaya Smile
Sonucta ne mi oldu
1- Cansu hanımdan pek birsey cıkmaz.
2- Birilerinden tıras federasyonu vs. varmı oyle bir olay diye absurd birsey duyarsanız, yeminle istemeden saka yollu cıktı bilin istedim.
Tişikkirlir Sipirmin.

Bu Konudaki Yorumlar
Islak Traşta Başınıza Gelen Komik Olaylar... - Yazar: Aedan - 30/01/2014, Saat: 12:47
Islak Traşta Başınıza Gelen Komik Olaylar... - Yazar: fgenc - 30/01/2014, Saat: 15:31
Islak Traşta Başınıza Gelen Komik Olaylar... - Yazar: Aedan - 30/01/2014, Saat: 16:13
Islak Traşta Başınıza Gelen Komik Olaylar... - Yazar: Aedan - 30/01/2014, Saat: 20:18
Cvp: Islak Traşta Başınıza Gelen Komik Olaylar... - Yazar: dikdik_s - 25/07/2019, Saat: 12:41
Islak Traşta Başınıza Gelen Komik Olaylar... - Yazar: Aedan - 22/08/2019, Saat: 17:46
Islak Traşta Başınıza Gelen Komik Olaylar... - Yazar: ahraz - 12/03/2020, Saat: 10:14
Cvp: Old Spice Classic After Shave - Yazar: Ert.ozk - 01/05/2020, Saat: 14:43

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ilk geleneksel trasta köpük sorunu mehmets 28 14,761 04/03/2020, Saat: 11:45
Son Yorum: ENDER3470
  En uygun fiyata ıslak traş maliyeti mkeskus 10 12,981 24/01/2016, Saat: 23:54
Son Yorum: kasim1

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: