Boyundaki Yatık Sakallar
(08/08/2020, Saat: 16:54)AsakiR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Boynumun sag alt tarafindaki 2-3 parmak kadar olan mesafedeki yatik sakallar yuzunden boyle guzel bir hobiden vazgecme arefesindeyim.Ne yaparsam yapayim sag alttaki yatik sakallari tahrissiz tiras edemiyorum.Hep bir miktar kaliyor o bolgede.Tiras sonrasi kizariklik,tahris ve batma beni boylesine guzel bir hobiden soguttu.Tecrubeli abilerimve kardeslerim lutfen yardim edin.Bu forumdan ve geleneksel islak tirastan uzak kalmak istemiyorum.

Komsum bende ilk zamnalar kartuslu fusion alışkanlığı ile sakallarin kepsini aşağı doru aliyordum.Jiletli makineye gecinde ilk zamnalar boynumda yanık oldu resmen 4-5 tıraş.Sinrabhem forumun hemde berber arkadasimin tavsiyesi ile daha dikkat ettim sakalı 3-4 gün uzadiktan sonra.Aslinda sakallarımin çıkış yönü hepsi aşağı doğru değil.Yuzun solunda aşağı dogru ama sağında burundan kulağa doğru ve boyun altında çeneden 3-4 parmak aşağı doğru tam boyun kısmında yukarı ve sağa doğru olduğunu gördüm. Tavsiye üzerine ilk perde de yüzü aşağı doğru boynu ise çene altından 3 parmak kadar aşağı boyun bölgesinde 2 parmak kadar yukarı sağa doğru alıyorum ikinci perdede de çapraz yada yine aşağı doğru alınca hiç sorun olmuyor.Hatta kartusluda olan sorunlarının hiçbiri kalmadı. İlk perde sakallarin çıkış yönünü tespit edip çıkış yönünde ve bastırmadan ikinci perde de ise ters yada çapraz almanı tavsiye ederim.
Kartallar yüksekten uçar

Bu Konudaki Yorumlar
Boyundaki Yatık Sakallar - Yazar: AsakiR - 08/08/2020, Saat: 16:54
Cvp: Boyundaki yatik sakal yuzunden boyle guzel bir hobiden vazgecmek uzereyim - Yazar: klasik63 - 08/08/2020, Saat: 17:16

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yatik sakal seiko 98 82,496 17/11/2019, Saat: 00:04
Son Yorum: TheCurseOfCurl

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: