başlarken yaptığınız- yaptığımız hatalar
Çok güzel bir noktaya değinmişsiniz elinize sağlık. Ben de aşağı yukarı 1 yıldır geleneksel tıraşla haşır neşir biri olarak kendimi en çok dizginlemeye çalıştığım noktalar bunlar oldu diyebilirim. Kısmen de başarılı oldum sayılır. Smile
Forumda aslında yeni başlayan arkadaşlarda da sıklıkla görüyorum bu davranışı.
Birkaç kere yazasım da geldi ama heves kırıyor gibi olmak da istemedim açıkçası. Hem kendim de acemi olduğum için akıl veriyor gibi görünmek de istemedim.

Mesela, yeni başlayan bir komşumuzu görüyorum bazen, arkonun bütün kremlerinden almış, sabunundan birkaç tane almış, nivea kremlerden derby kremlerden hepsinden almış. Başka birini görüyorum, Lider fırça, Jaguar fırça wilkinson classic rimei vs ne varsa almış ilk hevesle. Taslar kaseler rengarenk. Hepsi kalite olarak birbirine yakın ve muadil ürünler ve hepsi aslında vasatı aşmayan ürünler. Diyemiyorum tabi "komşum 1-2 ay sonra bunların hiç birini kullanmayacaksın" diye. Ya da bunların hepsini alana kadar kaliteli, ortalama üstü 1 makine 1 fırça 1 sabun alsan yine aşağı yukarı yakın masrafla daha keyifli tıraş olurdun diye.
Zaten forumu okudukça bu derya denize daldıkça ömrünüzün denemeye yetmeyeceği kadar çok fazla ürünle tanışmış olacaksınız. Bunların bazılarını forum satılık bölümünden deneme, elde etme şansınız da olacak. O yüzden benden de naçizane tavsiye vasat altı ya da aynı kalite seviyesindeki bir çok ürüne para harcayıp dolaplarınızı boşuna doldurmayın.

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: başlarken yaptığınız- yaptığımız hatalar - Yazar: atmacao - 03/06/2020, Saat: 16:05

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: