AÖF Açıköğretim Fakültesi Öğrencileri
Var evet hocam henüz hazırlanıyorum kafamı toplayıp bir başına oturamıyorum. Yalnız bir kaç şey bence sırf göz korkutmak için. Örneğin; deniliyor ki, kişiye özel soru. Yahu ben makro iktisat gibi bir ders alırken benimle beraber sınava girecek en aşağı 500 kişiye özel soru nasıl hazırlanabilir? Veya bir tarih dersi sınavını düşünelim. 500 kişi girse (en az) bir üniteden 500 farklı soru nasıl çıkar. Facebook grubunda arkadaşlar biz sınav olurken izleyeceklermiş denildi koltuktan düştüm gülmekten, yıllar önce excalibur şakası yapan cem yılmaz espirisi aklıma geldi. CIA’de bizim hesapları takip ediyorsa?

Yapılacak tek durum ben, havuzda 100 tane soru var. Kimin şansına hangisi gelirse. Açın aofsoru.com dersin adını, çözün son 3-4 yılın ara sınav sorularını, buna ilave eğer dersin canlı ders kısmı veya alınmış kaydı varsa hafta 5. Genelde ara sınav soru çözümü olur bir bakın, hatta sırf oraya bakın mutlak 12-13 tane çıkmış. Sizlerde göreceksiniz. Allah sınava giren herkese zihin açıklığı versin.
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..

Bu Konudaki Yorumlar
AÖF Açıköğretim Fakültesi Öğrencileri - Yazar: MetsGo - 19/04/2020, Saat: 16:50
Cvp: AÖF Açıköğretim Fakültesi Öğrencileri - Yazar: apple34 - 19/04/2020, Saat: 22:43

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: