Thiers Issard vs. Dovo Stainless
#11
karbon olması dezavantaj değil tıraştan sonra peçeteyle kurulayınca kolay kolay paslanmaz.
Jiletli ustura başlangıç için iyi ama tıraş olmayı öğrendikten sonra çeliğe geçilmeli.
Square point yani kare olanlar çok tehlikeli dikkatli bile olsanız köşesi batıp çizebiliyor.
6/8 ve üzeri ölçü kayışlamayı kolaylaştırıyor.
TI süslü modeller bana tıraştan çok kolleksiyonluk gibi geliyor.
Taş kayış işin bir diğer zevki ama bilemeyi öğrenmeye gerek yok keskin usturayı touch up yaparak çok uzun yıllar kullanmak mümkün.
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: asymptote - 25/07/2013, Saat: 04:50
Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: Lord Sparhawk - 25/07/2013, Saat: 09:50
Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: asymptote - 25/07/2013, Saat: 10:05
Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: error... - 25/07/2013, Saat: 11:05
Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: Lord Sparhawk - 25/07/2013, Saat: 11:13
Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: theunnamed - 25/07/2013, Saat: 09:57
Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: tugruldogan - 25/07/2013, Saat: 10:38
Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: error... - 25/07/2013, Saat: 11:03
Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: ohtararan - 25/07/2013, Saat: 13:21
Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: porsuk - 25/07/2013, Saat: 14:34
Cvp: Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: Hasan Ali - 27/03/2014, Saat: 17:51
Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: linguist - 25/07/2013, Saat: 15:59
Cvp: Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: Kubilay - 28/03/2014, Saat: 04:01
Cvp: Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: Kaan - 28/03/2014, Saat: 13:02
Cvp: Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: theunnamed - 28/03/2014, Saat: 13:05
Cvp: Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: Kubilay - 28/03/2014, Saat: 14:16
Cvp: Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: Kaan - 28/03/2014, Saat: 16:20
Cvp: Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: rewolwer_ - 01/10/2014, Saat: 13:09
Cvp: Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: Hasan Ali - 02/10/2014, Saat: 00:52
Cvp: Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: hedehodo - 02/10/2014, Saat: 22:54
Cvp: Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: Chinaski - 02/10/2014, Saat: 23:31
Cvp: Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: rewolwer_ - 25/10/2014, Saat: 13:06
Cvp: Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: error... - 25/10/2014, Saat: 13:33
Cvp: Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: rewolwer_ - 25/10/2014, Saat: 15:11
Cvp: Thiers Issard vs. Dovo Stainless - Yazar: Chinaski - 25/10/2014, Saat: 15:20

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Exellence Thiers dovme çelik ustura Kubilay 5 9,312 04/02/2019, Saat: 18:49
Son Yorum: helliox
Star Thiers issard 7 gun set (executive shaving) Aedan 2 6,461 04/08/2015, Saat: 23:38
Son Yorum: ohtararan
  sıfır dovo sollingen ustura d0vo 5 11,718 28/01/2015, Saat: 22:22
Son Yorum: Hasan Ali
  Thiers Issard 7 day set Hasan Ali 31 44,018 14/12/2014, Saat: 21:17
Son Yorum: ihtilaf
  Dovo ve Ern arasında seçim cosa_nostra 53 72,709 26/01/2014, Saat: 23:20
Son Yorum: cosa_nostra
  Dovo ustura puukko 9 25,898 05/03/2013, Saat: 21:45
Son Yorum: puukko
  Dovo ustura yapimindan gøruntuler haaydin 14 29,892 27/11/2012, Saat: 20:20
Son Yorum: Linq

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: