Ankara'dan günübirlik gezilecek yerler nereler ?
Valla üstadlar, şimdi gülebilirsiniz söyleyeceğime ama öyle. Ben 2006'dan beri Ankara'da yaşıyorum. Ama gelin görün ki hiç bir yeri gezip görmedim sayılır. Artık hanımı alıp haftasonları gezip görebileceğimiz yerler bakmaya karar verdik. İşin özü bu aslında Big Grin Ankara'nın içinde biryerler yok o yüzden civarları görelim istiyoruz hazır arabada varken elimizin altında (Renault Toros Big Grin)

Ayrıyetten 2 yıldırda Gölbaşı'nda oturuyoruz, Mogan gölüne yakınız yani, şu anda oraya doğru gidiyoruz söylemesi ayıp, iftarlık bişiler yiyelim çayımızı orada içelim dedik.

Amasra ve Beypazarını not ettim listeye.
Bolu Abant aklımızda zaten ama kışı beklesek daha iyi olacak onun için sanırım.

(13/07/2013, Saat: 21:08)yarhasan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ankarada ne yapacagınıza baglı
tıraş ve ilginç şey alıcaksanız mutlaka kızılay/amerikan pazarına ugrayın çok degisik ürünler var
ondan sonra hafta sonu kaçmaya gelecekseniz piknik vari köy konseptli incekde yerler var
mangal ve göl için gölbaşı mogan parkı
türk kahvesi için hamam önü
uzakdoğu mutfağı için quick chine ve sushico
kilo ile et mangal istiyorsan mangal sefası parkcaddesinde
içkili yerler
rakı müzikli ortam için çalgan (ramazan nedeni ile içki olmayabilir)
gece clubu için escape , suite34 , manastır
top sanatcının oldugu keyifli vakit geçirmek istersen şaziye
ortam için çayyolu park caddesi tunalı olur
çakma marka ürün almak isterseniz karum avm nın arka dükkkanları illegal style
ondan sonra avm derseniz panora kentpark nata vega ankamall armada tavsiye ederim
kebab için tavacı recap usta vadi tarafındaki güzel
nargile için park vadide fıkırtı tavsiye ederim birde bilkent chifre de iyi nargile var
dondurma için 7. cadde de bi yer var el yapımı dondurma ve kornetle
daha var ne yapmak istiyosanız söleyin ona göre yer önereyim
bide bu mekanları hangi köre sorsanız tarif eder yinede bulamam derseniz açık adres yazabilirim

Yarhasan hocam, bunlar gayet güzel öneriler, her çeşit amaca uygun yerler yazmışsınız. Lazım oldukça konuya tekrar bakarım Big Grin
www.BarbarosRazors.com

Bu Konudaki Yorumlar
Ankara'dan günübirlik gezilecek yerler nereler ? - Yazar: mavi - 13/07/2013, Saat: 19:59
Ankara'dan günübirlik gezilecek yerler nereler ? - Yazar: pars - 13/07/2013, Saat: 17:58
Ankara'dan günübirlik gezilecek yerler nereler ? - Yazar: pars - 13/07/2013, Saat: 18:40
Ankara'dan günübirlik gezilecek yerler nereler ? - Yazar: theunnamed - 13/07/2013, Saat: 21:33

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Saat Restorasyonu yaptırılabilecek yerler kerimovic 41 35,115 23/05/2021, Saat: 23:56
Son Yorum: Razorlazer
  Ankara'da giyim mağazaları Mustafa40 2 2,438 14/08/2019, Saat: 22:01
Son Yorum: Mustafa40
  Ankara' da Deri Mont Tamiri Tavsiyesi emre-sti 2 6,081 03/11/2014, Saat: 12:00
Son Yorum: error...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: